Yandex Browser Beşiktaş Yandex BJK Temalı Tarayıcı Indir

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Yandex Browser Beşiktaş Yandex BJK Temalı Tarayıcı Indir, Yandex Browser Beşiktaş, yazılımı internet dünyasının yeni ve hızlı firması yandex tarafından kullanıcı kısıtlaması olarak beşiktaş taraftarlarına beşiktaş 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

b_yandex-browser-besiktas-1367228093.jpg (770×438)

Yandex Browser Beşiktaş, yazılımı internet dünyasının yeni ve hızlı firması yandex tarafından kullanıcı kısıtlaması olarak beşiktaş taraftarlarına beşiktaş temalı internet tarayıcısı sunan bir yazılımdır.

Tüm büyük takımlar için ayrı ayrı sunulan taraftar tarayıcısı farklı bir yaklaşım olarak dikkat çekecek olup, ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bir yazılımdır.
Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarının temasına sahip tarayıcılar ortaya koyarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Yandex, şimdi de Beşiktaş taraftarları adına bir ilki gerçekleştirerek Yandex Browser Beşiktaş’ı kullanıcılara sunmuştur.
Tarayıcı modülü olarak chrome, explorer gibi popüler tarayıcılar ile kıyaslanabilir bir pozisyonda olan yazılımdır.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :53.8 MB
  • Dil :TR / EN
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 13 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.