Yandex.Browser Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Yandex.Browser Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download, Yandex browser, Yandex tarafından Chromium açık kaynak kod projesi kullanılarak yazılmış ücretsiz bir web tarayıcısıdır. İndirilen dosyaları Kaspersky 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Yandex browser, Yandex tarafından Chromium açık kaynak kod projesi kullanılarak yazılmış ücretsiz bir web tarayıcısıdır.

İndirilen dosyaları Kaspersky antivirüs kullanarak denetleyen Yandex browser, internet Explorer gibi eklenti konusunda sağlam, Hız açısından ise Chrome’ a yaklaşan bir internet tarayıcısı olarak değerlendirilebilir.
Daha önce Opera’ da gördüğümüz turbo özelliği Yandex Tarayıcısında da bulunuyor. Google’ ın İnternet Tarayıcısı Chrome gibi adres çubuğunu bir arama motoru olarak kullanabiliyoruz.
Sade bir tasarıma sahip Yandex browser, kullanıcıyı yormayan basit bir yapıya sahip. Üstte yer alan ve Smart Box adını taşıyan adres çubuğu aynı zamanda Yandex’ te hızlı bir şekilde arama yapma imkanı da sunuyor. Arama sırasında çeşitli anahtar kelime tavsiyeleri de otomatik olarak sunuluyor. Yeni bir sekme açmak için + ikonuna tıkladığınızda ise içerisinde sıkça ziyaret ettiğiniz sitelerin bulunduğu bir pencere beliriyor. Bu pencere içerisinde Yandex’ in çeşitli servislerine ait bağlantılar da bulunuyor. Toplam sekiz adet bağlantıyı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
Varsayılan tarayıcı ayarlarına kurulum sırasında dikkat etmediğiniz sürece, tarayıcınız otomatik olarak değişebiliyor. Ayrıca Google Chrome ya da diğer tarayıcılardan ayarları çekebiliyorsunuz.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
 • Lisans :Ücretsiz
 • Boyut :55 MB
 • Versiyon :1.1
 • Dil :TR / EN

YANDEX BROWSER EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Yandex Browser 14.7.1916.15705

Yandex Browser 14.7.1916.15705

Yandex Browser 14.7.1916.15705

Yandex Browser 14.7.1916.15705

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 13 Nisan 2013 3

3 Yorum »

 1. abdurrahman acar 18 Şubat 2014 at 20:06 - Reply

  açılmadı

  • Program Eksperi 19 Şubat 2014 at 16:32 - Reply

   yeşil renkli butona tıklayarak gideceğiniz programın resmi sayfasındaki indir yazılı indirme butonuna tıklayın hemen indirmeye başlayacaktır.

 2. hayış öget 27 Kasım 2014 at 11:54 - Reply

  yandexçok güzel

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.