2 ve 3 Boyutlu Tasarım Programı Türkçe İndir

Dünyanın önde gelen 2 ve 3 boyutlu çizim tasarım programlarından birisi olan AutoCAD yazılımı ile dilediğiniz her türlü mekanik, elektrik, mimari ve daha bir çok tasarımı yapabilirsiniz.

Yapısında bulunan güçlü tasarım toplama ve dökümantasyon araçları sayesinde tasarımlarınızda oldukça başarılı bir çalışma imkanı sunan AutoCAD ile iş akışınızı hızlandırabilir ve çizimlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yeni tasarım fikirlerini de keşfetmenize olanak tanıyan yazılım ile prtaik CAD araçları sayesinde 2 ve 3 boyutlu ortamda çizimlerinizi oluşturabilir, projelerinizi konseptten sonuca kadar olan süreçte güçlü bir dökümantasyon aracı ile yönetebilir, kritik tasarım verilerinizi güvenli ve etkili bir biçimde paylaşabilir ve iş gereksinimlerinize göre AutoCAD yazılımını özelleştirebilirsiniz.
AutoCAD yazılımı ile bina tasarımı, üretim tasarımları, tesisat tasarımları, mekanik tasarımları, elektrik tasarımları ve daha birçok tasarım projelerinizi oluşturabilirsiniz. Şu an incelemekte olduğunuz AutoCAD yazılımını indirme yöneticisi sayesinde bilgisayarınıza indirerek kurabilirsiniz.

AutoCAD 2014 İndirmek İçin Tıklayınız:

indir

AutoCAD 2015 İndirmek İçin Tıklayınız:

indir

AutoCAD 2016 İndirmek İçin Tıklayınız:

indir

AutoCAD 2017 İndirmek İçin Tıklayınız:

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: