Ana Sayfa Güvenlik 360 Total Security (2022) Ücretsiz Versiyon

360 Total Security (2022) Ücretsiz Versiyon

Bilgisayarı hem korumak, hem hızlandırmak hem de temizlemek için hepsi bir arada bir program arıyorsanız, 360 Total Security sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Aşağıdaki ekran görüntüsü görselinden de anlayacağınız gibi oldukça şık ve modern bir arayüzü bulunuyor ve bu arayüz tamamen Türkçe olarak hazırlanmış. Böylece çocuklar, gençler ve büyükler hiçbir zorluk yaşamadan rahatlıkla bu programı kullanabilir.

Bilgisayarın güvenliği için ve yardımı için gerçekten eşsiz bir çözüm sunan 360 Total Security programı hem ücretsiz bir antivirüs hem de ücretsiz bir sistem optimizasyon aracıdır.

Kullanıcılara gerçekten en iyi virüs algılama ve koruma özelliklerini sunan bu yazılım hem kendi bulut motorunu kullanıyor, hem Avira hem de BitDefender antivirüs motorlarını kullanıyor. Böylece uçanı kaçanı ne varsa tüm zararlıları anında tespit edebiliyor.

360 Total Security programı diğer ücretsiz antivirüslerin aksine gerçek zamanlı tespit olağanı sunuyor. Üstelik bunu bulut sunucudan faydalanarak yapıyor.

Belge hırsızlığını önlemek için de modern güvenlik önlemlerine sahip olan bu program tüm belgelerinizi korur.
Programı İndir
2018 05 10 13 19 33 1


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz