Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım Acronis True Image 2019 İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar)

Acronis True Image 2019 İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar)

Bilgisayarın tamamının yedeğini alın ve geri yükleyin! Hem de mümkün olan en yüksek hızda!

Acronis uzun yıllardır yedekleme çözümlerinde en popüler markalardan biridir. Acronis’ten önce sistem yedeklemek sadece profesyonel yani ileri seviye kullanıcıların yapabileceği bir şey olarak görülüyordu. Acronis True Image 2019 bulut depolama alanı için 2013 yılından itibaren mobil cihaz (Android, iPhone) desteği sunarak daha fazla müşteri çekmeyi hedefliyor ve şuan ki 2019 modelinde bu desteğini güçlendirerek devam ettiriyor. Üstelik mobil deneyimde en başarılı yazılım diyebilirim. Dosya eşitleme ve bulut tabanlı yedekleme özellikleri mükemmel.

Acrnois True Image Nedir Nasıl Kullanılır

Dropbox ve diğer servisleri kullanarak dosya ve klasörlerin yedeğini almayı zaten biliyoruz. Fakat bu araçlar işletim sistemini kapsamıyor. Oysa Acronis True Image programı Windows işletim sisteminin tümünü yedekler ve ileride bir gün işler ters giderse ve lazım olursa, tüm sistemi geri yükler.

Günün birinde Windows işletim sistemini yükseltmek isteyebilirsiniz. Mesela Windows 8’den Windows 10’a geçiş yapmak buna örnek verilebilir. Fakat sistemi yükseltirken verilerinizin güvende ve güvenli olduğundan emin olmanız gerek. Varsayılan programlara güvenirseniz her zaman en iyi sonuçları elde edemeyebilirsiniz. İşte böyle zamanlarda yedekleme ve geri yükleme işlemlerini kolayca yönetmenizi sağlayacak özel bir yazılıma yani Acronis True Image programına ihtiyacınız olacak.

Acronis True Image ile ister sistemin tamamını ister bazı dosyaları geri yükleyin

Bu program sizlere ister seçtiğiniz bazı dosyaları geri yükleme, ya da isterseniz bütün sistemi geri yükleme seçeneği sunuyor. Üstelik tüm platformlar ile uyumludur.

Bu program klasik disk ve bölüm yedeklemenin yanı sıra, çok büyük boyutlu dosyaları bile bulut depolama alanına yedekleyen basit bir araçtır. Dahası, verileri aynı anda hem yedekleyen hem de geri yükleyen bir ikili moda sahiptir. Bundan sonra kazayla silme tuşuna basıp önemli verileri silerseniz, endişe etmenize gerek yok. Anında geri getirebilirsiniz. Alınan yedeklerin dosya isimlerindeki etiketlere bakarak hangi tarihlere ait olduğunu görebilir ve dilediğiniz bir zamandaki yedeği geri yükleyebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken programı bilgisayara indirip kurulum prosedürünü izleyerek yüklemek. Ardından programın etkileşimli arayüzü sayesinde tüm fonksiyonları kolayca çalıştırabilirsiniz. Zaten yönetmek ve işlem gerçekleştirmek kolay olduğu için hem yeni başlayanlar hem de ileri seviye kullanıcılar için ideal bir yazılımdır.

Acronis True Image 2019 programının boyutu 5.5 MB ve lisansı demodur. Yani 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Deneme sürümünde disk klonlama özelliği yoktur.

Acronis True Image 2019 İndirmek İçin Tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz