Ana Sayfa Grafik Adobe After Effects (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Adobe After Effects (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Adobe After Effects indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Adobe Systems tarafından oluşturulan ve filmlerin, video oyunlarının ve televizyon programlarının post prodüksiyonunda kullanılan Adobe After Effects CC 2023 adlı bir dijital görsel efekt, hareketli grafikler ve birleştirme programı. After Effects, diğer şeylerin yanı sıra anahtarlama, izleme, birleştirme ve animasyon için kullanılabilir.

Görsel olarak çekici film başlıkları, tanıtımlar ve geçişler oluşturun. Klipten bir şey çıkarın. Yağmur yağdırın veya ateş açın. Bir karakteri veya logoyu canlandırın. hatta 3D ortamda hareket edin ve tasarlayın. Hareketli grafikler ve görsel efektler için endüstri standardı bir yazılım olan After Effects’i kullanarak herhangi bir fikri hareket ettirebilirsiniz.

Kapsamlı bir video düzenleme programı arıyorsanız Adobe Premiere Pro CC 2022 doğru seçimdir.

Adobe After Effects CC 2023’e Genel Bakış

Yaygın olarak kullanılan ve sevilen video düzenleme programı After Effects CC 2022, çok çeşitli reklamlar, filmler, klipler ve diğer medyaları oluşturmak için kullanılır. Kullanıcılar, orijinal ve zengin görsel malzeme üretmek için videolarını diğer videolarla birleştirebilir, bölebilir, üst üste getirebilir ve kırpabilir. Kullanıcıların tek bir platformda çarpıcı video içeriği üretmesini sağlayan basit ve kullanıcı dostu bir araçtır.

Kullanıcılara daha uyumlu bir çalışma ortamı sağlamak için After Effects CC 2022’ye görsel efektler ve hareketli grafikler eklendi. Kullanıcılar video kliplerine daha nefes kesici bir görünüm kazandırmak için yağmur, ateş, duman, sis ve diğer birçok efekt ekleyebilir. Bu uygulamanın kullanıcıları, konseptlerini gerçek hareketli sanat eserlerine dönüştürebilir. İstenen efektleri elde etmek için kullanıcılar logolar, karakterler, metinler, arka planlar ve daha fazlasını oluşturabilir ve canlandırabilir. Uygulama ile kullanıcılar film, televizyon, video ve çevrimiçi görseller de dahil olmak üzere her şeyi oluşturabilirler. Ek olarak Adobe After Effects CC 2022 ücretsiz olarak indirilebilir.

Adobe After Effects CC 2023’ün Özellikleri

Adobe After Effects CC 2022’nin ücretsiz indirilmesinin ardından aşağıdaki dikkate değer özellikleri deneyimleyeceksiniz.

 • Animasyonlu videolar üretin.
 • hareketli grafikler ve efektler içerir.
 • Logolar, arka planlar, metinler, karakterler ve daha fazlası canlandırılabilir.
 • sinema, televizyon, video ve web sitelerinde kullanılmak üzere görüntüler.
 • Kavramları somut görüntülere dönüştürün.
 • İnanılmaz ve güzel içerik.
 • gelişmiş, hızlı ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü.

2023 için Yeni Bileşenler

Ön plandaki bir nesneyi arka planından daha hızlı ve hassas bir şekilde ayırt etmek için Roto Brush 2’yi kullanın. Sensei’nin yardımıyla, makine öğrenimini kullanarak seçimleri zaman içinde yayar ve saatlerce kare kare sıkıcı bir şekilde rotoscoping yapmaktan tasarruf sağlar.

3B Tasarım Alanı: After Effects’te, 3B içeriği daha hızlı ve verimli bir şekilde tasarlamak ve hareket ettirmek için yeni modu kullanın. Bu sürümde aşağıdaki araçlar tanıtılmıştır:

3D teknoloji cihazları

3D navigasyonu kolaylaştırmak için kamera araçları

Bir kamerayı konumlandırmak, döndürmek ve ölçeklendirmek için yepyeni 3D Transform Gizmo’yu kullanın. Bir kameranın ne kadar yol kat ettiğini veya kaç derece döndüğünü görmek için Boyut yönergelerini kullanın. Tek bir etkinliğe konsantre olmak için gadget modları arasında hızla geçiş yapın.

3B gezinme için yeni kamera araçları 2B katmanı 3B katmana dönüştürdükten sonra, 3B alanda hızla gezinin. Farklı bakış açılarına göre bir sahneye daha fazla kamera ekleyin. Programlanabilir klavye kısayollarını kullanarak, bir sahnenin etrafında sezgisel olarak yörüngeye oturtun, kaydırın ve dolly yapın.

Adobe After Effects (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Adobe After Effects Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Deneme
 • Yayımcı: Adobe
 • Boyut: 39 KB
 • Arayüz: İngilizce
 • Sistem: Windows 

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz