İçeriğe geç

Adobe Fireworks Animasyon Programı Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

  • Grafik

#

Adobe Fireworks programı sayesinde artık her türlü elektronik aygıt için efekt yapmak çok kolay!

Program akıllı telefonlardan, gömülü ekranlar da dahil, Web’e kadar her şey için yüksek oranda iyileştirilmiş ve etkileyici efektler yapmanız konusunda size yardımcı olur. Bunların yanında, program sayesinde vektör ve bitmap modlarında düzenlenebilir web siteleri, zengin prototipler, kullanıcı arabirimleri üretebilirsiniz.

***Program tüm tarayıcılar tarafından doğru görüntülenecek saydan alfa katmanlı grafikler oluşturmanıza olanak sağlar. Programla tasarımlarınızı en iyi hale getirip, gerçek tarayıcılar arası saydamlık için PNG-8 olarak dışa aktarabilirsiniz.
***Firefox şablonları için hızla telkafesler oluşturabilirsiniz. Akıllı kılavuzlar sayesinde sayfalar ekleyebilir, bunları hızla özelleştirip onay için tıklatılabilir PDF taslakları halinde dışa aktarabilirsiniz.
***Güçlü vektör ve bitmap araç seti ile metin, sembol ve görüntüler ekleyebilirsiniz.
***Zengin İnternet Uygulama  (RIA) arabirimleri prototipleri oluşturmak için içe aktarılan bitmapler ve vektör nesneleri kullanabilirsiniz. Etkileşimi simüle etmek için davranışları nesnelere uygulayabilir, Adobe Flash Catalyst ve Flash Builder uygulamalarında geliştirmek içinAdobe AIR uygulamaları veya FXG dosyaları olarak dışa aktarabilirsiniz.

İndir:

indir

Alternatif indirme linki

indir

Versiyon:CS5

Boyut:443.37 Mb

Program Dili:İngilizce

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Deneme (Shareware)

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir