İçeriğe geç

Adobe Flash Player 64-Bit Internet Explorer Chrome Opera

Internet Explorer, Opera ve Chrome için Adobe Flash Player, yüksek etkili, zengin web içeriği sunmak için standarttır. Tasarımlar, animasyonlar ve uygulama kullanıcı arayüzleri tüm tarayıcılar ve platformlar üzerinde anında dağıtılır ve kullanıcıları zengin bir web deneyimiyle çekip etkiler.

Flash Player 32.0.0.465'i indirin (Opera/Chrome) AMF, SWF, XML ve JSON gibi birçok veri formatını destekler. Flash Player tarafından desteklenen multimedya formatları arasında MP3, FLV, JPEG, GIF, PNG ve RTMP yer alır. Desteklenen diğer özellikler arasında hızlandırılmış grafik işleme, çoklu iş parçacığı video çözme ve StageVideo için webcam desteği yer alır.

Adobe Flash Player ayrıca daha yüksek gizlilik kontrollerini sağlar ve korunmuş HTTP Dinamik Akışı (HDS) kullanır. 1.3 milyardan fazla sistemde yüklü olan Flash Player, yüksek etkili, zengin web içeriği sunmak için standarttır.

Güvenli Olmak Flash Player yüklemenizin güvenli ve güncel olduğundan emin olun. Yükleme sırasında “Adobe’nin güncellemeleri yüklemesine izin ver” seçeneğini seçin veya çapraz platform denetim panelinde herhangi bir zaman bu seçeneği seçin.

Oyunlar Oyuncunun harika Stage 3D grafikleriyle oyunlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Pürüzsüz, duyarlı ve inanılmaz ayrıntılı oyunlar bir tıklama uzaklıktadır. Adobe, oyun kontrol cihazlarını desteklemeye başladı, bu yüzden oyunlarınıza devam edin!

Yüksek Performans Platform aracılığıyla mükemmel oynatma ile donatılmış HD video deneyimleyin. Son geliştirmeler, CPU’nuz maksimumda bile desteklenen Flash içeriği ve oyunlarının duyarlı geri bildirimlerini sürdürmelerine izin verir.

blank

  • İşletim sistemi: Windows 64-bit 10/8/7/Vista/XP
  • Boyut: 1.14 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: İngilizce

İndir (Internet Explorer)

İndir (Chrome ve Opera)

Dünyaca ünlü yazılım şirketi Adobe firmasının ürettiği Flash Player mutlaka her bilgisayarda yüklü olması gereken en temel yazılımlardan biridir.
Bunun sebebi günümüzde pek çok web sitenin flash tabanlı içerikler barındırmasıdır. Bu flash içerikleri oynatmak, izlemek, dinlemek, görmek ve oynamak için Adobe Flash Player yazılımı şarttır.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir