Adobe Photoshop CC 2017 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Deneme Sürümü Yükle Demo Download

install-adobe-photoshop-01.png (1440×870)

Adobe Photoshop dijital görüntüleme yazılımında dünya lideri. Son yıllarda endüstri standardı tasarım uygulama ve her yeni sürümü ile rakiplerinden daha önde gittiğini biliyoruz.

Yeni Adobe Photoshop CS5 bazı ufak tefek değişikliklerle, CS4’te tanıtılan aynı arayüz tasarımını kullanıyor. Uygulama ile minimalist bir tasarım,iç içe geçmiş araç pencereleri ve çok daha kolay, aynı anda birden fazla dosya ile çalışma olanağı sunuyor.

Adobe Photoshop CS5 önemli yeni özellikleri ile profesyonel kullanıcıları dikkate aldığı kadar amatör grafikerleri de önemsemiş ve bir çok özelliğini bu yönde değiştirerek, CS4 de yaptığı eksiklikleri gidermiştir.

Akıllı seçim aracı sayesinde, saç gibi zor öğeleri seçerek bile rahatlıkla seçebiliyorsunuz.
Her zamanki gibi, Adobe Photoshop CS5 arayüz, menüler, fırçalar, desenler, araçları ve programı bulmak çok kolay ve hemen hemen her şeyi özelleştirebilirsiniz, yani son derece esnektir.

Adobe Photoshop profesyoneller için kesinlikle bir uygulamadır ve bu şekilde, oldukça dik bir öğrenme eğrisi vardır. Adobe Photoshop dahil tüm araçlar, filtreler ve efektler, daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Son olarak, Adobe Photoshop CS5 çoklu katmanlar ile yüksek çözünürlükte daha fazla açılması, özellikle sistem kaynakları oldukça ağır uygulamalarda bile sorunsuz çalışıyor olması kullanıcı dostu olduğunu gösteriyor

Yeni başlayanlar için muhtemelen üzücü olsa da, Adobe Photoshop CS5 özellikle profesyonel fotoğrafçılar ve tasarımcılar için daha uygun gibi duruyor.

Program halk arasında “fotoshop” ve “fotoşop” gibi isimlerle bilinir.
indir
Alternatif indirme linki:

indir

  • Lisans :Demo
  • Boyut : 657 KB
  • Versiyon :CS5 Extended
  • Dil :Türkçe

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: