Adobe PhotoShop CS5 Extended Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

adobephotoshopcs5.png (1152×684)

Milyonlar tarafından kullanılan Adobe PhotoShop’un bir diğer versiyonunu sunuyoruz sizlere. Bu versiyon, Photoshop CS5 özelliklerinin yanı sıra 3D ve hareket tabanlı içerikler oluşturmak ve düzenlemek konusunda yepyeni araçlar sağlayan dijital görüntüleme konusunda yardımcı olmak adına geliştirilmiştir.

Programın özellikleri;

*Program sayesinde tüm projeleriniz için 3D ve hareket tabanlı içerikler oluşturabilirsiniz. Hareketsiz görüntüler ve metinler hazırlayabilirsiniz.
Video arka planları için çarpıcı HDR görüntüleri oluşturabilir, 64 bit desteği ile platformlar arası daha hızlı çalışabilirsiniz.

*Program sayesinde zengin, etkileşimli deneyimler oluşturabilir, etkileşimli web içerikleri ve deneyimleri için çarpıcı görünümler oluşturabilirsiniz. Tüm projeleriniz için 3D resimler, gerçekçi boyama efektleri, çarpıtılmış grafikler oluşturabilirsiniz.

* Program sayesinde en üstün kalite 2D ve 3D tasarımı ile yaratıcılığın sınırlarını genişletebilirsiniz. Yüksek kaliteli görüntüler oluşturmak için yeni seçim, boyama ve çarpıtma özelliklerini kullanabilirsiniz.

*Program sayesinde web sayfalarınızı açılır hale getirebilirsiniz. Her müşterinizin sitesi için doğru görünümü elde edebilir, karmaşık görüntü öğelerini mizanpaja yerleştirmek için kolayca seçebilir, logo ve düğmeler için 3D resimler oluşturabilirsiniz.

indir

Alternatif indirme linkleri (farklı sunuculardan daha hızlı indir):

indir

indir

Versiyon:CS5

Boyut:329.08 Mb

Program Dili:İngilizce

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Deneme (Shareware


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: