İçeriğe geç

Adobe Shockwave Player (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Adobe Shockwave Player (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Adobe Shockwave Player indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Shockwave teknolojisiyle geliştirilmiş dosya ve içerikleri görüntülemeyi sağlar. Kısacası Macromedia Director isimli programın oluşturduğu görüntüleri açıp görebilirsiniz.

Adobe Shockwave Player adlı web tarayıcıları eklentisi, kullanıcıların Shockwave animasyonlarını çevrimiçi yüklemelerine ve çarpıcı 3D oyunlar gibi bazı Web içeriğine erişmelerine olanak tanır.

Sorumluluk Reddi: 9 Nisan 2019’dan beri Adobe Shockwave Player artık desteklenmiyor. Geliştiriciler, aktif lisansları olan işletmelere yardım sağlamaya devam edecek.

Adobe Shockwave Player’ın ayırt edici özellikleri nelerdir?

Paralaks eşleme, Normal/Bump Mapping yaklaşımına yönelik bir iyileştirmedir ve Adobe Shockwave Player ile entegre edilmiştir. Performans üzerinde hiçbir etkisi yoktur, ancak görüntüye daha fazla derinlik ve gerçeklik hissi verir.

Bitmap filtreleri: Kullanıcılar artık Adobe Shockwave Player sayesinde daha geniş bir görsel efekt yelpazesine erişebilir. Bunlardan birkaçından bahsedelim: blur, alt gölge, eğim, parıltı ve diğerleri. Bunları uygulamak için hem komut dosyaları hem de kullanıcı arabirimi kullanılabilir.

Desteklenen biçimler: Bu uygulama, WF, DVD-Video, H.264, FLV ve F4V dahil olmak üzere birkaç farklı dosya türüyle çalışır. Daha da önemlisi, ses ve görüntü biçimleridir (metin, 3B, vektörler ve bitmapler dahil).

Adobe Director 12’nin stereoskopi özelliği, bir görüntüdeki derinliğin görünümünü iyileştirir. Gerçekte, Stereoscopy, Lingo Script veya JavaScript kullanılarak uygun Derinlik ayarlarıyla Adobe Director 12’de etkinleştirilebilir.

Ücretsiz mi?

Adobe Shockwave Player satın alma özelliği durduruldu. Şu anda yürürlükteyse, bu lisansı kullanmanıza izin verilmelidir.

Adobe Shockwave Player (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Adobe Shockwave Player Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir