Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım Advanced SystemCare Free (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Advanced SystemCare Free (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Advanced SystemCare Free indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Advanced SystemCare Free, tek bir tıklamayla bilgisayarınızı koruyabilir, bakımını yapabilir, optimize edebilir ve nihayetinde hızlandırabilir. Bu harika, ödüllü System Mechanic Professional, bilgisayarınızın dünya çapında 250 MİLYON’un üzerinde indirme ile yepyeni bir bilgisayar gibi çalışmasını sağlamak için “olması gereken” bir araçtır. Kullanımı kolaydır ve tamamen güvenlidir; virüs, casus yazılım veya reklam yazılımı içermez.

Kullanıcıların çevrimiçi gizliliğini daha iyi korumak için Advanced SystemCare Free’ye yakın zamanda “Koru” sekmesi eklendi. Bu sekme, tarayıcı kapatıldıktan sonra gizlilik izlerini otomatik olarak silerek tarama sırasında izlemeye karşı korumaya hızlı erişim sağlamak ve web tarayıcısı Anti-Tracking ve Eklenti/Araç Çubuğu Temizleyici tarafından kötü amaçlı eklentilerden ve araç çubuklarından gelen saldırıları tespit etmek ve engellemek için tasarlanmıştır.

Yeni Performans Monitörü – Bu ince ancak güçlü masaüstü ekranı, tek bir tıklamayla RAM’i boşaltarak bilgisayarın birkaç saniye içinde daha sorunsuz çalışmasını sağlar. Araç kutusu, gereksiz Başlatma ve Hizmeti en üst düzeye çıkararak sistem başlatma süresini önemli ölçüde azaltan 1 tıklamalı bir düzeltme olan yeni piyasaya sürülen Başlatma Yöneticisi gibi yararlı yardımcı programlarla sürekli olarak stoklanır. Çok sayıda sorun, eski, ağır işleyen bilgisayarların çoğunu yavaşlatıyor olabilir. Advanced SystemCare for PC için çevrimdışı yükleyici ile bilgisayarınız daha sorunsuz ve hatasız çalışacaktır.

Advanced SystemCare Free Özellikleri ve Öne Çıkanlar

Daha iyi bilgisayar

Bilgisayarınız zaman içinde çok sayıda gereksiz, geçici ve değersiz dosya toplayabilir. Bu dosyalar yazılım tarafından temizlenerek disk alanı boşaltılır.

Daha hızlı bilgisayar yanıtı

Yaşa bağlı bilgisayar yavaşlaması kaçınılmazdır. Eski PC’niz onun sayesinde yeni bir hayat kazanıyor. İnternet bağlantısını hızlandırmak için tarayıcı ayarlarını optimize eder, bilgisayarın başlatılmasını hızlandırmak için başlangıç ​​öğelerini yönetir ve tepki sürelerini hızlandırmak için bilgisayarınızın RAM ve CPU kullanımını sürekli olarak takip eder.

Daha kararlı ve güvenli sistem

Dikkatli değilseniz bilgisayarınızı riske atmak çok basittir. Casus yazılımlar fark edilir bir hasara neden olmadan bilgisayarınıza bulaşabilir. Tıkanmış kayıtlar, Windows çökmeleri ve hata mesajları gibi büyük sistem sorunlarına neden olabilir. Program, PC kararlılığını ve güvenliğini artırmak ve web’de gezinmenizi canlandırmak için bu sorunları hızla çözebilir.

Güvenli Kişisel Bilgiler

Yine de, küresel Facebook gizlilik skandalını hatırlıyor musunuz? Bu dijital çağda, bilgisayarınızda saklanan kişisel bilgileri güvenli ve gizli tutmak çok önemlidir. Advanced System Care 2022, kişiler ve yerel e-posta verileri dahil olmak üzere özel bilgilerinize her türlü gizli erişimi bulur ve güvenilir olmayan uygulamaların denenmesini engeller. Dijital parmak iziniz de aynı şekilde kapatılır, böylece kimse göremez.

Advanced Systemcare Free (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Advanced SystemCare Free Nasıl İndirilir?

  • Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.
  • Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
  • Yayımcı: IObit
  • Boyut: 47.8 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows 
  • Virüs Tarama2 / 15

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Not: Reklam içeriğinden dolayı kurulum esnasında bazı antivirüs programları uyarı verebilir. Programı kurarken dikkatli olun ve sponsorlu teklif falan çıkarsa reddederek devam edin.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz