Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım Advanced SystemCare Free İndir (Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır)

Advanced SystemCare Free İndir (Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır)

Advanced SystemCare Free deyim yerindeyse bilgisayar araçlarının İsviçre çakısıdır. İçerisinde program kaldırıcı, tek tıklamayla kayıt defteri hatalarını onarıcı, birleştiriciler ve benzeri çok sayıda optimizasyon aracı yer almaktadır. Çok kısa özet geçecek olursak; bilgisayarı temizleme, hataları düzeltme, sürücüleri güncelleme, güvenlik açıklarını kapatma, gereksiz dosyaları bulup silme, harddisk içinde yeni boş alanlar açma, bilgisayarın açılışını ve kapanışını hızlandırma, tepki süresini kısaltma (daha hızlı tepki vermesi için), genel performansı arttırma ve kişisel verileri koruma konusunda sizlere yardımcı olan araçlara sahiptir.

Advanced Systemcare 12 Ana Penceresi

Advanced SystemCare Artıları:

Çok sayıda araç: IOBit’in geniş araç seti arasında mutlaka bilgisayarınız için faydalı ve işinize yarayan bir araç bulacaksınız.

Tek tıklamayla onarım: Şaşırtıcı derecede çok sayıda seçenek listesine sahip olmasına rağmen, kullanıcılar için tek tıklamayla her şeye onarım ve bakım yapan seçenekler de mevcut. Muhtemelen pek çok kullanıcı tek bir butona tıklayarak bilgisayara bakım ve temizlik yapmak isteyecektir.

Advanced SystemCare Eksileri:

Donuk tasarım: Yeni metro tasarıma geçiş yapan ve bununla övünen Advanced SystemCare programı aslında pek de değişiklik yapmamış, yalnızca rengi, font türünü ve simgeleri değiştirmiş. Aslında sahip olduğu pek çok araç sadece görsel olarak birbiriyle tutarsız olan programları ayırmak için kullanılan kısayollardan ibaret. Yani bunların varsayılan araçlar karşısındaki değeri tartışmalı.

Sıkıcı kaldırma işlemi: Advanced SystemCare programının kurulum dosyası sanki diğer programların kurulum dosyası için ayrı ayrı kısayollardan oluşan bir koleksiyon gibi davranıyor.  SystemCare’nin araç seti ise daha çok SystemCare’nin diğer ücretli yazılımlarını abartılı bir şekilde öven ve bize satmaya çalışan bir reklam yazılımı gibi çalışıyor. Hatta SystemCare programını kaldırdıktan sonra, diğer yazılımlarını da ayrı ayrı kaldırmanız gerekiyor.

Advanced System Care 12 Tarama Ekran Görüntüsü

Advanced SystemCare: Uzun Lafın Kısası

İlk bakışta Advanced SystemCare programı bilgisayarı en iyi seviyede tutmak için ihtiyacınız olan kaldırıcılar, sürücü güncelleyici ve çif dosya silici gibi  her şeye sahipmiş gibi görünüyor. Fakat sunulan tüm bu araçlar, piyasadaki rakiplerinden daha iyi değil. Örneğin Windows 10 ve Windows 8’in Görev Yöneticisi (özellikle de İşlemler ekranı) SystemCare programının sunduğu araçtan daha faydalı ve daha kullanışlı durumda.

Advanced SystemCare programının kullanıcı deneyimi ise karışık bir çanta gibi. Pek çok bilgisayar sorunu için tek tıklamayla tüm sorunları çözebilen bir seçeneği bulunmasına rağmen, bu seçeneğin neredeyse herkes tarafından tercih edilmesinin asıl nedeni kullanıcı arayüzünde kullanıcılara gereğinden fazla yani aşırı bilgi göstermesidir. Bu da kafaları karıştırıyor.

Eğer bilgisayarınızda hiçbir güvenlik ve ince ayar araçları bulunmuyorsa, Advanced SystemCare işinize yarayabilir.

SystemCare programını kurduktan sonra kaldırmak ise normale göre sizi fazlaca bekleten verimsiz bir deneyime maruz bırakıyor. Çünkü bu program aslında sahip olduğu her özelliği ayrı bir programmış gibi tek tek kaldırıyor. Ayrıca disk birleştirme araçları, zararlı yazılım koruması ve İşlemler ekranı için sizlere tavsiyem daha kaliteli alternatifleri tercih etmeniz yönünde.

Advanced Systemcare 12 Nasıl Kullanılır

  • Boyut: 38,6 MB
  • Lisans: Ücretsiz (ama içerisinde kendi ürünlerinin reklamını yapıyor)
  • Desteklenen işletim sistemleri listesi: Windows XP/Vista/7/8/10

Advanced SystemCare Free İndirmek İçin Tıklayınız

Alternatif olarak bu programı resmi sitesinden indirmek için buraya, Gezginler sitesinden indirmek için buraya veya Tamindir sitesinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz