İçeriğe geç

Ağ üzerinden uzak masaüstü bilgisayara program kurma/yükleme yazılımı ücretsiz indir

Choose targets (English)

Evet arkadaşlar bu programın isminden zaten ne yaptığı ve ne işe yaradığı açıkça belli oluyor. Lafı çok fazla dolandırıp uzatmaya gerek görmüyorum.  FusionInventory Agent isimli bu ÜCRETSİZ program en çok ağ yöneticisi olan arkadaşların işine yarayacaktır. Programın özelliklerinden kısaca bahsedecek olursam; ağdan erişilen bilgisayara program kurulumu, ağ özelliklerini öğrenme, yerel bilgisayarların hepsini tespit etme ve bu tarz şeyleri sayabilirim. Programın en çok hoşuma giden yanı ise arayüz penceresinin oldukça anlaşılır ve kullanıcı dostu olmasıdır. Bu sayede  fazla bilgili olmayan arkadaşlar bile rahatça bu programı kullanabilir.

Wake on LAN görevleri sayesinde ağ üzerinden bilgisayarları çalıştırabilir ve bilgisayarların ne işlemler yaptığını kolayca görebilirsiniz. Yerel sistemde veya GLPI sunucusu üzerinden çalıştırabilmeniz için gereken tüm ayarlar hem sürekli hem de geçici olarak uygulanabilir durumda.

Programın kurulumunu hiç dert etmeyin çünkü neredeyse çocuk oyuncağı.  Uzaktaki bilgisayara kurmak istediğiniz programı çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz. Eğer güvenlik programlarının sizi engelleyeceğini düşünüyorsanız, FusionInventory Agent programını bir Windows servisi gibi tanıtabilir ve bu sayede güvenlik programının takibinden kurtulabilirsiniz.

Lisans:Ücretsiz
Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Üretici:Tomas Abad

indir

windows-installer-2.3.x-screen-010-execution-mode[1]

windows-installer-2.3.x-screen-015-debug-options[1]

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir