Ana Sayfa PC oyunları Age of Empires 3 Ücretsiz Tek Link İndir

Age of Empires 3 Ücretsiz Tek Link İndir

Image

Age of Empires gelmiş geçmiş en muhteşem ve efsanevi uygarlık tipistrateji oyunlarından biridir.

Bu üçüncü kısımda, Yeni Dünya’ya gidiyorsunuz. Oyuncular, Avrupa uluslarını Keşifler Çağı’ndan Sanayi Çağı’na kadar geliştirebiliyor. Florida’nın bataklıklarının başlangıçlarından Rocky Dağları’na kadar çok çeşiti topraklarda mücadele eden sekiz oynanabilir ulus mevcut. Amerika Yerlileri’nin kabilelerini yanınıza alıp onlarla ticaret yollarının kontrolünü ele geçirmeye çalışabilir, bir yandan da Avrupa’daki imparatorluğunuzdan destek alabilirsiniz.

Görsellik bakımından, Age of Empires serisindeki en iyi grafiklerden bazılarını sunan oyunun harika göründüğünden şüphe yok. Ancak, geliştiriciler oyunun gerçekçilik yönünden çok grafiklere odaklanmış görünüyor. Bu durumun istisnalarından biri, daha önceki sürümlerde görülmemiş bir özellik olarak Yeni Dünya’yı yağmalama hedefinizde Avrupa’daki ulusunuz tarafından destekleniyor olmanız.

Ancak, oyunun hayal kırıklığına uğratıcı bir özelliği, ayrıntılara verdiği dikkate rağmen tarihin gerçekliklerine sadık kalmaması. Age of Empires’da Amerika Yerlileri ruhani kabilelerden çok paralı askerler gibi yansıtılmış ve altın madenleri ortaya çıkışlarından yüzlerce yıl önce aniden beliriveriyor!

Age of Empires 3 harika görünüyor ve harika bir oyun olma potansiyeline sahip, ancak geliştiriciler grafiklerin kendisinden çok tarihsel gerçeklere daha fazla dikkat etmeli.

Artıları

  • Üstün grafikler
  • Kısmen gerçekçi unsurlar ve oynanış biçimi

Eksileri

  • Tarihsel olgular ve senaryolar kısmen yanlış

Boyut: 612 MB

Lisans: Demo

Age of Empires 3 İndir

Alternatif indirme linki:

Age of Empires 3 İndir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz