İçeriğe geç

Age of Empires III: The Asian Dynasties Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Dünyanın en iyi oyunları arasında gösterilen Age of Empires serisinin 3. oyununun 2. genişleme paketi Age of Empires III: The Asian Dynasties sizlerle.

RTS türünde efsaneleşen, oyunlarını bırakın genişleme paketleri bile milyonlarca hayranı tarafından merakla beklenen gerçek bir efsanedir Age of Empires. Bu oyunda değişen fazla bir şey yok. Yine ağaç kesiyoruz, maden arıyoruz, tarla sürüyoruz ve doğal olarak birim üretiyoruz. Fakat oyunda bu sefer savaş meydanları Asya uygarlıkları dolduracak.
Big Huge Games tarafından yapımcılığı üstlenilen bu pakette, Japonya, Çin ve Hindistan uygarlıklarına özgü üç farklı senaryoyu oynama şansına sahip oluyoruz. . Yeni ırklarımızın hepsinin özel güçleri ve yapıları bulunuyor. Örneğin Japon ırkında, sınırsız özellikte meyve bahçeleri bulunuyor. Böylece sürekli üretim için iyi bir kaynağa sahip oluyoruz. Çin ırkında ise topçu birlikleri bulunuyor. Hindistan’ı seçtiğimiz taktirde biraz daha farklı yapıya sahip olduklarını görüyoruz. Öncelikle bu ırkta filli rahipler bulunuyor. Ayrıca kaplanları da kontrol edebiliyoruz. Hindistanlılar için kutsal olarak görülen inekler de oyunda unutulmamış. Yine bu ırkı kontrol ederken bu hayvanlara özel tapınaklar inşa edebilir ve inekler üretebilirsiniz. Her bir üst gelişim için belirli seviyelerde her kaynaktan elinizde bulunması gerekiyor. Çağ atladıkça daha gelişmiş savaş aletleri ve ekonomiye sahip olurken, üç farklı ırka özel tarihi değerde yapıları inşa etme olanağına da sahip olabiliyoruz.
Ana senaryoya ek olarak Skirmish modu oyunda yer alıyor. Bu mod ile Japonya, Hindistan ve Çin dışında eski ırkları tekrar kontrol edebilirsiniz. Böylece ana ırkların ilgisini çekemediği oyuncular için bir alternatif sunulmuş.
Bu pakette de Age of Empires III oyununun ödül alan grafik motoru kullanılmış Yani grafiksel olarak muhteşem bir oyun sizi bekliyor. Yeni eklenen yapılar, savaş araçları ve çevre detayları ile birlikte hala oldukça kaliteli bir görsellik hakim diyebiliriz. İyi eğlenceler.
indir
indir
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :612 MB

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir