İçeriğe geç

Age Of Empires Online

Image

Age Of Empires Online, çok popüler olan gerçek zamanlı strateji serisi oyunlardan, bedava ve çevrimiçi oynanabilen bir oyun. Oyun genel hatlarıyla gerçek tarih üzerine kurulu ve Yunan veya Mısır medeniyetlerini seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz.

Bu oyunları daha önce oynamış birisinin ilk farkedeceği şey Age Of Empires Online’ın önemli ölçüde değişik görünümü. Sanat stili direk Disney çizgi filmlerine benziyor (çok iyi yapılmış ve mükemmel bir şekilde anime edilmiş) ama bu, oyunun ciddiyetini kaybetmesi anlamına geliyor. Oyun temelde degişmemiş fakat çevrimiçi oyunlarda sıkça rastalanan tekrarlanan görevler eskisine göre daha fazla.

Age Of Empires Online’ndaki temel oyun kaynak toplama ve bunları etki alanınızı genişletmek için kullanacağınız destek ordular için yerleşim yerleri yaratmada kullanmak. Oyun ücretsiz oynanabildiği halde perimium özellikler için para ödemezseniz bazı sınırlarla karşılaşıyorsunuz. Esas oyunu oynamak yine de zevkli olsa da MMO gibi bir etkiye sahip değil. Sosyal ve çok oyunculu özellikler iyi bir şekilde entegre edilmemiş.

Gerçek zamanlı strateji oyunlarından zevk alıyorsanız ve özellikle de bu konuda yeniyseniz, Age Of Empires Online’ı eğlenceli bulacaksınız.

Artıları

  • Zevkli ve renkli bir stil
  • Ulaşılabilir oyun deneyimi
  • Bol yardım ve öğretici
  • Değişik çok oyunculu modlar
Eksileri

  • SOM strateji oyunlarıyla karşılaştırıldığında derinliği daha az
  • Şu anda çok az medeniyet içeriyor

2 Bu sayfaya yorum yaz

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir