İçeriğe geç

AIDA64 Extreme Edition (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

AIDA64 Extreme Edition (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için AIDA64 Extreme Edition indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

AIDA64 Extreme, ev kullanıcıları için geliştirilmiş bir Windows tanılama ve kıyaslama yazılımıdır. AIDA64 Extreme hız aşırtma, donanım hatası teşhisi, stres testi ve sensör izlemeye yardımcı olmak için çok çeşitli özellikler sunar.

Potansiyelini ve gücünü ölçmek için bir makinenin parçalarını anlamak veya öğrenmek her zaman kolay değildir. Bu projeye yardımcı olması için AIDA64 Extreme Edition programını kullanabilirsiniz.

AIDA64 Extreme Edition’ın hangi ayırt edici nitelikleri var?

AIDA64 Extreme Edition, CPU, BIOS, ekran, RAM, anakart, grafik kartı ve daha fazlasını içeren bir bilgisayar donanımının kapsamlı bir analizini başlatır. Üretici, teknik özellikler veya diğer ilgili bilgiler dahil olmak üzere her bir bileşen hakkında kapsamlı ayrıntılar sunar.

Test: Ayrıca her bir bileşenin performansını değerlendirmek ve makinenin toplam gücünü hesaplamak için testler yapar. Örneğin uygulama “Hyper-Threading”, işlemciler, ağlar ve diğer şeyleri test edebilir.

Bileşen durumu ve durumu ile ilgili bilgiler ayrıca AIDA64 Extreme Edition tarafından sağlanır. Örneğin, işlemcinin sıcaklığını, fanın dönüş hızını, çeşitli bileşenlerin voltajını vb. bilmek yardımcı olur. “Hız aşırtma” ile uğraşanlar bu materyali faydalı bulabilirler (bir bileşenin veya bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlama süreci).

Durum: Lisanslar, sürümler vb. hakkında bazı bilgilerin yanı sıra yazılımın veya işletim sisteminin nasıl çalışması gerektiği hakkında da bilgi alabilirsiniz. İşleri kolaylaştırmak için her sınavın bir metin dosyası sürümüne veya bilgi parçasına da sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz mi?

Ücretsiz deneme sürümü burada mevcuttur. Lisans bedeli 39,95$’dır.

AIDA64 Extreme Edition (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

AIDA64 Extreme Edition Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme / Reklamlı
  • Yayımcı: FinalWire Ltd
  • Boyut: 44.1 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir