Gezginler İndir Türkçe Araçlar CD - DVD Araçları Alcohol 120% Free Edition

Alcohol 120% Free Edition

0
0

En ünlü CD/DVD yazdırma ve sanal sürücü oluşturma programlarından biri olan Alcohol 120% programının ücretsiz versiyonu piyasaya sürüldü! Alcohol Softs isimli şirketin 11. kuruluş yılı hasebiyle kullanıcılara böyle bir ücretsiz sürüm hediye edildi.

Artık bu kaliteli ve işini çok iyi yapan programa para ödemeden tamamen bedavaya sahip olabilirsiniz.

Alcohol 120% Free Edition

Alcohol 120% programı ile elinizdeki tüm CD ve DVD diskleri yedeklemek çok kolay. Hem bilgisayardaki dosyaları CD/DVD ye yazabilir, hem CD/DVD içeriğinden ISO dosyası oluşturup bilgisayara kaydedebilir, hem de bu ISO dosyalarını oluşturacağınız sanal sürücüde açabilirsiniz.

Alcohol 120% sayesinde veri diskleri oluşturabileceğiniz gibi, kendinize müzik CD’leri de hazırlayabilirsiniz. Tabi tüm filmlerinizi DVD’lere yazabileceğiniz gibi, tüm DVD filmlerinizi de bilgisayarda saklayabilirsiniz.

Gerek kullanım kolaylığı gerekse de sunduğu özellikler ile piyasanın lider yazılımlarından biri olan Alcohol 120% programının Free Edition yani ücretsiz sürümünü mutlaka indirin.

NOT: Ücretsiz versiyonunda 2 sanal sürücü oluşturmaya izin veriyor. Ama pek çok kullanıcı için bu yeterli bir sayıdır. Ayrıca bir seferde sadece bir tanesini çalıştırabiliyorsunuz. Kurulum sırasında reklam yazılımı teklif ederse, kabul etmeden kurulumu tamamlayın.

Önemli uyarı: Aşağıdan indireceğiniz tamamen ücretsiz bir sürümü olduğu için doğal olarak size bazı reklam teklifleri sunacak. Çünkü ücretsiz olmasının nedeni reklamlardır. Fakat bu programda sunulan reklamlar isteğe bağlıdır. Yani programı kurarken seçenekleri okuyup reddederseniz başınız hiç ağrımaz.

Alcohol 120% Free Edition İndirmek İçin Tıklayınız

Alternatif olarak Yandex üzerinden indirmek için tıklayınız.

  • Boyut: 2.36 MB
  • Lisans: ücretsiz
  • Üretici: Alcohol Soft Development Team
  • İşletim sistemi: Tüm Windows sürümleriyle uyumludur


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here