Ana Sayfa Araçlar Alcohol 52% Türkçe Ücretsiz Sanal Sürücü Oluşturma Programı

Alcohol 52% Türkçe Ücretsiz Sanal Sürücü Oluşturma Programı

Alcohol 52% fiziksel sürücüleri taklit eden bir sanal sürücü oluşturma yazılımıdır. Eğer favori CD ve DVD diskleri her gün bilgisayara takıp çalıştırmaktan bıktıysanız, bu program tam size göre.

Alcohol 52% Free Edition Ücretsiz Sanal Sürücü Oluşturma Programı

Kurulum işlemi göreceli olarak kolay. Fakat bu tarz programların hepsinde olduğu gibi, kurulumun ardından bilgisayarı yeniden başlatmanız  gerekir.

Programın kullanıcı arayüzü sade ve kullanması kolay. Programın ana menüsüne girerek kolayca disk imajı oluşturabilirsiniz. Bilgisayara DVD yada CD’yi taktıktan çok kısa bir süre sonra yani fazla beklemeden imajını alabiliyor. Örneğin benim yaptığım testte bir DVD diskin imajını alması yalnızca 19 dakika sürmüştü. Eskiye göre büyük gelişme.

Dilerseniz programın ana penceresini bile açmadan, sadece sistem tepsisindeki simgesine tıklayarak açılan menüden dilediğiniz diski yerleştirebilir veya yerleşmiş olan diski çıkartabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz emülasyon seçeneklerini etkin hale getirebilir, disk yöneticisine veya aygıt yöneticisine kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Alcohol 52% programıyla disk imajı oluşturmak, disk imajını sanal sürücüye yerleştirmek ve yerleşmiş olan bir disk imajını sanal sürücüden çıkartmak çok kolay. Hızlı ve kolay disk yönetimi sunmasının yanı sıra, Alcohol 52% programının pek çok kişiselleştirme seçenekleri ve ekstra özellikleri bulunmaktadır.

Desteklenen dosya formatları: MDS, CCD, CUE, ISO, BWT, CDI, NRG, PDI, B5T ve ISZ.

Alcohol 52% programı disk imajlarını yönetme konusunda kesinlikle sizlere çok fazla yardımc olacaktır. Artık dolapta sakladığınız eski fiziksel CD ve DVD disklerin imajını aldıktan sonra çöpe atabilirsiniz. Zaten bunların ömrü genelde kısa olur. Ya çizilir ya bozulur. Programın okuma hızı oldukça iyi. Dolayısıyla bilgisayardaki disk imajlarına çok hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

  • Boyut: 2.36 MB
  • Lisans: Ücretsiz (Reklamlı)
  • İşletim sistemi: Tüm Windows sürümleriyle uyumlu
  • Üretici: Alcohol Soft

Alcohol 52% İndirmek İçin Tıklayınız.

Alternatif olarak Yandex üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz