Ana Sayfa Araçlar Arama - Sınıflandırma All My Books Türkçe İndir En iyi kitap arşiv programı, kitap koleksiyonu...

All My Books Türkçe İndir En iyi kitap arşiv programı, kitap koleksiyonu yapın!

23
0

Tüm kitaplarınızı bir koleksiyon haline getirmenin vakti geldi artık!

Merak etmeyin, bu iş sandığımız kadar zor olmayacak. Üstelik All My Books programının hem kullanımı çok kolay, hem de dili Türkçe!

Tüm e-kitaplarınızdan (ebook) yada evdeki işyerindeki fiziksel kitaplardan kendi kitap arşivinizi oluşturun, düzenli ve organize bir şekilde saklayın ve istediğiniz gibi yönetin.

All My Books programı ile her kitaba kitap ismi, kitap konusu, kitabın cildi, yazarı, yayıncısı ve yayınlanma tarihi gibi bilgileri ekleyebilirsiniz. Üstelik All My Books kitap arşivi programı her kitaba kapak resmi ve diğer fotoğrafları da eklemeye izin veriyor. Tüm bunları kendi hayalinizde tasarladığınız gibi bir veritabanında toplayın.

All My Books programının içinde her kitap için eğer kitabı bir arkadaşınıza yada akrabanıza okuması için verdiyseniz, kitabı ödünç verdiğiniz kimseler için bilgi girme alanları da mevcut. Mesela kitabı ne zaman aldı ve hangi tarihte getirecek gibi şeyler.

All My Books ile hazırladığınız kitap koleksiyonunu internet sitelerine yüklemek mümkün. Tabi isterseniz yazdırabilirsiniz de.

All My Books programı kitaplar için istatistikler de oluşturuyor.

Programın deneme sürümünü tam 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

All My Books Türkçe İndir

Boyut: 11.42 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz