İçeriğe geç

Android Adobe Flash Player Son Sürüm 2018

Artık tüm Android’li cihazlarda flash tabanlı videoları izleyebilecek ve flash ile hazırlanmış olan oyunları rahatlıkla oynayabileceksiniz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken sitemize yüklediğimiz aşağıdaki Flash Player 11.1.115 apk dosyasını indirmek ve telefona kurmaktır. 2018 yılında çıkan en yeni versiyonudur.

adobe-flash-player-11-002.jpg (900×539)

Android Cihazlarınız Üzerinde Kullanabileceğiniz Flash Dosya Oynatma Uygulaması

Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Adobe Flash Player ile internet adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.

Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe’un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play’den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve “Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar” kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

indir

Android için Flash Player 11.1.115

Flash Player ile videolar, oyunlar, uygulamalar ve daha fazlası ile cihazınıza tam webi getir

Adobe Flash Player favori etkileşimli içerik erişim sağlayarak, tam bir web tarama deneyimi sağlar. Cihazınızın üzerinde Adobe Flash Player verir:

• Özgürlük, mobil cihazınız bir masaüstü PC`de yaşamak aynı zengin web içeriğe erişmek için her zaman her yerde;

Flash Player cihazınızda favori etkileşimli içerik görmenizi sağlar nasıl bazı örnekler görmek için, cihazınız tarayıcınızda m.flash.com ziyaret edin.

www.adobe.com/go/cd1 : Adobe Flash Player sertifikalı aygıtların bir listesi bulunur.

NOT: Cihazınızda firmware son sürümü olması gerekebilir. Android 3 ve üzeri tablet cihazlar için, Adobe Flash Player mümkün olan en iyi deneyimi sunar, cihazınıza en az Android 3.1 OS güncellemenizi öneririz.

Buraya tıklayarak http://adobe.com/go/eum Az Lisans Anlaşması`nın şartlarını kabul ediyorum “Install”.

Android`e Nasıl Flash Player Kurarım
Programı Yükle Butonuna bastığınızda karşınıza android market açılacaktır kullanıcı adı ve şifrenizle girerek hemen yazılımı cihazınıza kurabilirsiniz.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir