İçeriğe geç

Android İçin En Güzel Ücretsiz Araba Yarışı Oyunları İndir Bedava Yükle

Haber: Android Marketteki En İyi Ücretsiz Araba Yarışı Oyunları

Android kullanıcılarının indirerek denediği ve oy verdiği bu oyunlar, en iyi yarış oyunları olarak ön plana çıkıyor.

İşte Android Marketteki ücretsiz en iyi araba yarışı oyunları

1. Raging Thunder 2: Polarbit tarafından ücretsiz olarak sunulan Raging Thunder 2, 3D grafikleri ile dikkatleri çekiyor. Oldukça kaliteli bir oynanışa sahip olan oyunu çok seveceksiniz. 2 yarış etabı ve 2 araç seçebileceğiniz bu oyunuGoogle play üzerinden indirmek için tıklayın.

2. Drag Racing: 50’nin üzerinde farklı araç seçeneği ile drag yarışları yapmanızı sağlayan bu oyun ile drag keyfini yaşayabilirsiniz. Yaklaşık yarım milyon kişiden beş yıldız almayı başarmış oyun üstelik ücretsiz olarak sunuluyor. Özellikle drag yarışlarını sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyun. Creative Mobile tarafından geliştirilen ve Google play üzerinde yer alan oyunu indirmek için tıklayın.

3. SpeedCar: OoO studio stüdyolarında hazırlanan Speedcar, grafikleri ile sınıfta kalsa da oyun keyfi ile bu eksiğini kapatıyor. Tek parmağınız ile kolayca kontrol edebileceğiniz araçlar, sizlere heyecanlı bir yarış sunuyor. Google play yarış oyunları kategorisinde ücretsiz olarak sunulan oyunu hemen indirebilirsiniz. İndirme sayfası için tıklayın.

4. Race 2 Free: Android’deki araba yarışı oyunlarından iddialı olanlardan bir tanesi de Race 2 Free, GameshastraIndia tarafından piyasaya sunulan oyun. Araçları parçalayacak, liderlik mücadelesi verecek ve kıyasıya bir rekabet yaşayacaksınız. Oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Google Play sayfası için tıklayın.

5. Highway Rider: Yarış konusunda arabalar kadar ben de varım diyen ve bir motor yarışı olarak karşımıza çıkan Highway Rider, oldukça keyifli bir yarış sunuyor. Polislerin yakanızı hiç bırakmadığı ve hızlı olmaktan başka çarenizin olmadığı bu Highway Rider ile motordaki becerinizi konuşturacaksınız. Battery Acid Games tarafından hazırlanan bu eşsiz oyuna üstelik hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Oyunu Google Play’den indirmek için tıklayın.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir