Ana Sayfa Mobil Oyunlar Android İçin En İyi Süper Kahraman Oyunları

Android İçin En İyi Süper Kahraman Oyunları

Süper kahramanlarla ilgili çizgi filmleri, çizgi romanları, karikatürleri ve filmleri seviyorsanız, muhtemelen süper kahraman oyunlarını da seversiniz. Android’li akıllı telefonlarda tamamen bedava olarak oynayabileceğiniz en kaliteli 3 süper kahraman oyununu paylaşıyorum. Başlıklardaki bağlantıya tıklayarak oyunu hemen telefona yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz.

Justice League Action Run

Gezginlerturkceindir 2017 03 23 13 27 45 1 1

Warner Bros firmasının ürettiği bu oyunda kahramanları seçip düşmanları yok etmek için onlara yardım ediyorsunuz. Süpermen ve Batman başta olmak üzere çok sayıda kahramanı seçebilirsiniz.

Takımınızı kurun ve farklı görevleri yapmaya çalışın. Farklı kısımlara bölünmüş toplam 150 görev bulunuyor. Aşama aşama karakteri kişiselleştirebilir ve bazı özel becerilerin kilidini açarak kahramanı daha güçlü hale getirebilirsiniz.

DC Legends

Gezginlerturkceindir 2017 03 23 13 28 11 1 3

DC Legends oyununda ya büyük ol ya da yok olmakla yüzleş. Amacınız evreni kurtarmak ve barışı sağlamak. Tabii ki bu hiç kolay olmayacak ve amansız bir savaşa tutuşacaksınız.
Sevdiğiniz süper kahramanları seçerek bir takım oluşturun ve Nekron ve Manhunters’in gazabına karşı büyük mücadeleye başlayın. Flash, Batmen ve Süpermen gibi çok sayıda kahramanı seçmek mümkün. Aslında farklı görevler için farklı kahramanlar bile seçebiliyorsunuz ve bu özelliği gerçekten çok iyi. Tabii ki sıradışı destekçileriniz de olacak.

Batman: Arkham Underworld

Gezginlerturkceindir 2017 03 23 13 28 35 1 5

Süper bir aksiyon oyunudur. Kendi suç imparatorluğunuzu kurun ve yöneten kişi siz olun. Aslında bu oyun Akhram Asylum oyununu temel alıyor ve Riddler, Killer Croc, Scarecrow gibi suçluların hapisten kaçmasına yardım ederek onları suç çetenize dahil edip şehirde terör estiriyorsunuz. Hikaye bazlı görevleri yaparak düşmanları yok etmeye çalışacaksınız. En büyük suçlu siz olun ve tüm şehri tehdit eden biri haline gelin. Böylece Batman ile karşılaşma ve onu yenme şansınız olacak. Kısacası Batman’e Gotham şehrinin gerçek patronunun kim olduğunu gösterebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz