Android patron dövme ve stres atma oyunu indir oyna

2014-07-31_16-09-16

İşte vahşi kapitalizmin müdürlere ve iş yeri sahiplerine sağladığı avantajla tüm işçileri deyim yerindeyse adeta birer köle gibi çalıştıran zalim patronları kızdıracak ama çalışanların stres atmak ve rahatlamak bakımından oldukça hoşuna gidecek süper bir oyun daha! Beat The Boss şimdi 3.versiyonu ile çok daha keyifli ve eğlenceli. İşte oyunun yeni özellikleri ile ilgili ayrıntılar…

Özellikle strest atmak için son derece ideal olan oyunda patrondan intikam almak için farklı silahlarımız mevcut. Makineli tüfekler, fırlatmak için suşiler, balyozlar, dikenli balıklar, raptiyeler ve daha nicesini bu oyunda silah olarak kullanabiliyoruz. Oyunda patronunuzu tamamen kişiselleştirebiliyorsunuz. Buna ek olarak yapımcılar kullanabileceğimiz silahları da özelleştirme imkanı sunmuşlar. Silahlarımızın üzerine farklı desenler çizebiliyoruz.

Oyunda yer verilen fizik motoru son derece gerçekçi ve oyunun kalitesini artıran detaylardan bir tanesi de kesinlikle bu fizik motoru. Grafikler ortalama seviyede fakat oyunun genel atmosferine tamamen uyum sağlıyorlar.

Genel olarak keyifli bir atmosfere sahip olan oyun, basit, kafa yormayan bir yapıya sahip. Ayrıntılı hikayelerden ve göz yoran grafiklerden sıkıldıysanız Beat The Boss 3’e mutlaka göz atmalısınız.

Patron dövmece oyunumuzu tüm Android’li akıllı telefonlarda oynayabilirsiniz. Uygulamanın dosya boyutu 51 MB dir ama kesinlikle indirdiğinize değecektir. Oyunun lisansı tamamen ücretsizdir.

indir

 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: