Ana Sayfa Mobil Uygulama Kel Halini Gösteren Programlar Android İçin

Kel Halini Gösteren Programlar Android İçin

Fotograftaki Kisiyi Kel Yapma Programi Android 1

Android’li telefonunuzda Kel Halini Gösteren Program sayesinde yaşlanıp kel kalınca kelliğin size yakışıp yakışmadığını anlayabilirsiniz.

Saçlarınız mı dökülmeye başladı? Kel kalmaktan mı korkuyorsunuz? Kel kalınca çok çirkin olacağınızı mı düşünüyorsunuz? Peki bundan emin misiniz? Belki de boşuna telaş ediyorsunuz.

Çünkü bazılarına gerçekten de kellik çok yakışıyor. Mesela yukarıdaki resme bakabilirsiniz. Bana göre kel hali çok daha sempatik ve yakışıklı.

Eğer siz de kel halinizi görüp beğenirseniz belki de saçlarınızın dökülmesini beklemeden onları kazıtabilirsiniz. Bunu yapan birçok kişi tanıyorum.

Fotoğraftaki Kişiyi Kel Yapma Programı

Beni Kel Yap adlı fotoğraf düzenleme uygulaması ile kel kalırsanız nasıl gözükeceğinizi öğrenebilirsiniz. Uygulama ile arkadaşlarınızı veya kendinizi kelleştirerek komik resimler elde edebilirsiniz.

Kel Halini Gösteren Program Nasıl Çalışır? Nasıl Kullanılır? Özellikleri Nelerdir?

Özellikler:

  • Beni Kel yap ve kafanıza bir kel filtre ve çıkartma uygulayın ve ardından resminizi kaydedebilir ve bu resmi tüm sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.
  • Birkaç saniye içinde saçlarınızı alın ve farklı Kel Stiller, Saç Stilleri, sakallar, Bıyık Stilleri, Güneş Gözlüğü ve Şapkalar uygulayarak yeni görünümünüzü yaratın.
  • Kel filtre uygulamasını kullanarak ultra komik fotoğraflar oluşturun.
  • Tamamen ücretsizdir.
  • Android mağazasından yükleyebilirsiniz.

Indir3.Png (213×54)

Alternatif: Kel halini gösteren diğer Android uygulamaları

Kel Kafa Fotoğraf Editörü Şaka Uygulaması

Kel Kafa Fotograf Editoru Saka Uygulamasi 4


Beni Kel Yap Fotoğraf Editörü (Kel halini gösteren program)

Beni Kel Yap Fotograf Editoru 6
Kel Kafa Montaj 8
Bu yazıda en iyi “kel halini gösteren programları” sizler için derledik. Umarız beğenirsiniz. Bizi sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz