Ana Sayfa PC oyunları Angry Birds Oyunu için Türkçe Yama (PC) İndir Gezginler TR Dil...

Angry Birds Oyunu için Türkçe Yama (PC) İndir Gezginler TR Dil Yaması Paketi Yükle

Angry-Birds-Turkce-Yama_1_800X450.Jpg (800×450)

Dünyanın en çok sevilen ve artık efsane haline gelmiş oyunlarından biri olan Angry Birds oyununu artık tamamen Türkçe oynamaya ne dersiniz?

Gelmiş geçmiş en keyifli ve en eğlenceli oyunların başında gelen ve tüm dünyada indirilme rekorları kıran bu Angry Birds oyununun Türkçe dil yaması dosyasını aşağıdan tümüyle bedava olarak indirebilirsiniz.

Angry Birds Oyununun Türkçe Yaması

Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan Angry Birds Türkçe Yaması. Oyunları artık daha verimli ve konusuna hakim bir şekilde oynamak istiyorsanız, Türkçe yama dosyalarını tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oyuna uygulayabilir ve oyunları Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Rovio’nun mobil platformlarda fırtınalar estiren efsane yapımı Angry Birds PC platformuna da taşınmıştı. Oyunun birçok yeni versiyonu ve gelecek oyunları hala PC platformu için çıkış yapmakta. Bu heyecana Türkçe olarak devam etmeye ne dersiniz? Angry Birds artık Türkçe.

NOT: İndirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasını oyuna kurmak için gerekli talimatlar arşiv dosyasının içinde yer alıyor. Kurulum ile ilgili metin dosyasının içerisinde yer alan işlemleri uygulayarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Windows bilgisayarlarda Angry Birds oynamayı sevenler için özel olarak hazırlanan bu Türkçe yama dosyasının boyutu 7.1 mb dır. Tabi ki her Türkçe dil paketi gibi bu da tamamen ücretsiz olarak yüklenebilir:

Indir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz