İçeriğe geç

Ares 2018 Türkçe Son Sürüm İndir Ücretsiz

ares-17-700x418.jpg (700×418)

Dünya da en çok kullanılan  dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım aracı olan Ares ile limitsiz paylaşım fırsatı yakalayacaksınız.

Ares sizlere geliştirdiği yeni özellikte kendi ağı üzerindeki diğer kullanıcılar ile paylaşılmış olan dosyaları transfer etme olanağı sunuyor. Bir önceki sürümde olan BitTorent protokol desteği ve Shoutcast radyo istaasyonları desteği vb özelliklerini bu yeni sürümde daha da geliştirdiğini görüyüyoruz. Bu güncelleme sayesinde Ares üzerinden kişisel bir kanal oluşturabilir, hazır bulunan sohbet odalarına girerek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Hızlı Yüklemeler
Ares sayesinde aradığınız dosyaların kaynaklarını otomatik olarak bulabilir ve hatta indirme işlemi devam ederken isterseniz başka kaynakta arayabilirsiniz. Bu sayede hem hızınızı arttırabilir hemde aynı anda birden fazla dosya indirebilirsiniz.
Güçlü Kitaplık Yöneticisi
Kategori seçeneğiyle paylaştığınız ve indirdiğiniz dosyaları bir düzene koyabilirsiniz.Dosyaları ararken de Hızlı Arama özelliği sayesinde anahatar kelime girerek dosyalarınızı kolayca bulabilirsiniz.
Entegre Audio/Video Oynatıcısı
 
Henüz indirme işlemi devam ederken dosyaları önizleme yaparak izleyebilir ya da dinleyebilirsiniz.Playlist olarak en favori dosyalarınızı oluşturabilir, internet radyolarını dinleyebilirsiniz.
Dosya Paylaşım Chat Odaları
Kendi chat odanızı oluşturarak ya da diğer uygun kanallara girerek dosya indirme işlemi sırasında dilediğiniz arkadaşınızla konuşabilirsiniz. Chat kanalı oluşturma işlemini zorlanmadan yapabileceksiniz.
Önemli:  Ares yükleme sonrası ilk olarak İngilizce dilinde olacaktır. Kurma işlemi bittikten sonra ”Settings” kısmından ”General”sekmesine tıklayarak dil çubuğunu açınız ve ”Türkçe” seçiniz.
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :4.6 MB
  • Dil :Türkçe
indir
Alternatif indirme linki: (yukarıdaki link çalışmazsa aşağıdakini deneyiniz.)
indir
indir
indir
 Ares_Galaxy_(screenshot).jpg (1440×870)

2 Bu sayfaya yorum yaz

    1. blank

      iki adet yeni link ekledim. Üsttekini indirebilirsin. Türkçe ve en son sürümdür. Sorunsuz çalışmaktadır. Bizzat ben kendim indirdim ve şuanda kullanıyorum.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir