Ana Sayfa Güvenlik AskAdmin – İstediğiniz Programın Çalışmasını Engelleyin

AskAdmin – İstediğiniz Programın Çalışmasını Engelleyin

Bilgisayarınızı bir başkasına veya çocuğunuza verecekseniz ve bazı zararlı olabilecek programları çalıştırmasını istemiyorsanız yada işlerinizi yaptığınız belirli programları açmasını istemiyorsanız, AskAdmin sayesinde seçtiğiniz programların başkaları tarafından kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Üstelik programın Türkçe dil seçeneği mevcut.

Hemen İndir

Askadmin

Üstelik programın kullanılması da çok kolay. Dilerseniz bir şifre koyarak da programların çalıştırılmasını engellemek mümkün. Böylece şifreyi verdiğiniz kişiler programı kullanabilir.

Ayrıca dilerseniz programın ayarlarını dışarı aktarabilir ve formattan sonra geri yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca yalnızca belirli Windows kullanıcıları için geçerli olacak engellemeler de yapabilirsiniz.

AskAdmin normalde ücretsizdir ama bu PRO versiyonu da bulunuyor ve bu saydığım özelliklerden bazıları ücretsiz sürümde yer almıyor.

AskAdmin ile herhangi bir programın sizden habersiz çalıştırılmasını önlemek için programın kısayol simgesini sürükle bırak yaparak programın penceresi üzerine bırakmanız yeterlidir. Ayrıca ana pencerenin sol üst köşesinde yer alan + (artı) butonuna tıklayarak da dilediğiniz programı seçip engelliler listesine ekleyebilirsiniz.

Eğer birisi engellenen bir programı çalıştırmak isterse, aşağıdaki hata mesajıyla karşılaşır.

App Blocked

Şimdi İndir

  • Dil: Türkçe
  • Boyut: 1.49 mb
  • Lisans: Ücretsiz
  • Üretici: Sordum.org
  • İşletim sistemi: Windows 10 , Windows 8.1 , Windows 8 , Windows 7 , Windows Vista , Winsows Xp – (both x86 and x64)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz