Ateş ve Su (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Ateş ve Su (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Ateş ve Su indir Türkçe son sürüm ücretsiz! Orijinal adı: Fireboy and Water Girl in The Forest Temple.

Orman Tapınağını araştırmak için Ateş Çocuk ve Su Kız yardıma ihtiyaç duyar. Saati geç, bulmacaları tamamla ve her elması topla!

Kendiniz veya bir arkadaşınızla oynayarak bu yolculukta Fireboy ve Watergirl’e katılın!

Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 32 seviyesini gerçekleştirmek için kolları çevirin ve düğmelere basın.

FIREBOY VE WATERGIRL NASIL KONTROL EDİLİR?

Ok tuşları Fireboy’u hareket ettirmek için kullanılırken A,W,D tuşları Watergirl’i hareket ettirmek için kullanılır. Ateş ve su bileşenleri karışmadığından, Ateş’in suya girmesine veya Su Kız’ın alevler içinde yanmasına izin vermeyin. Artık kontrollere aşina olduğunuza göre, bazı pratik tavsiyelere geçelim.

YEŞİL GÖL’E GİTMEYİN

Bu oldukça basit; Fireboy ve Watergirl’in sırasıyla yalnızca ateş ve suda seyahat edebilen elementaller olduğunu zaten biliyoruz, peki ya yeşil göl? Yeşil gölden hem Fireboy hem de Watergirl kaçınmalıdır. Karakterlerden biri ölürse yeniden başlatmanız gerektiğini unutmayın.

BİRLİKTE AMAÇ

Çekici görünse de, bir karakterle ilerlemenin ve diğerine geçmeden önce seviyeyi tamamlamaya çalışmanın mümkün olmadığı birçok seviye vardır. Bazı seviyelerin anahtarlarını ve düğmelerini tamamlamak için her iki karakteri de kullanmalısınız. Her seviyeyi tamamlamanıza yardımcı oluyorsunuz, Fireboy ve Watergirl’in kullanımını birleştirdiğinizden emin olun.

ÖNCEKİ SEVİYEYİ ARAŞTIRIN

Seviyeyi geçmeye çalışmadan önce seviyeyi inceleyin, alabileceğiniz faydalı bir tavsiye. Yolunuzda ne tür zorluklar olduğunu belirlemek için seviyeyi kısaca inceleyin. Herhangi bir “tehlike” veya yeşil göl bölgesine dikkat edin. Tüm engellerin nerede olduğunu öğrendikten sonra bölümü nasıl tamamlamak istediğinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Başlamadan önce seviyeyi gözden geçirmek için biraz zaman ayırırsanız tüm seviyeleri geçebilirsiniz.

ARKADAŞINIZLA BİRLİKTE OYNAYIN

Bir arkadaşınızla Fireboy ve Watergirl oynamak, her seviyeyi tamamlamak için harika bir yöntem olabilir. Fireboy bir oyuncu tarafından, Watergirl ise diğeri tarafından kontrol edilebilir. Bu, elemental çiftin işini ikiye böler ve sadece bir kişiye konsantre olmanızı sağlar. Ayrıca, kim bir arkadaşıyla oyun oynamaktan hoşlanmaz ki?

TEK OYNAYABİLİR MİSİNİZ?

Başka biriyle oynamak kesinlikle biraz daha basit ve daha eğlenceli olsa da, Ateş ve Suyu kendi başınıza oynayabilirsiniz. Tek başına oynarken hafif bir öğrenme eğrisi olsa da, oyuncular eninde sonunda hem Fireboy hem de Watergirl’i çok fazla zorluk çekmeden kontrol edebilecekler.

FIREBOY VE WATERGIRL’İN KAÇ SEVİYESİ VAR?

Fireboy ve Watergirl in the Forest Temple 32 seviyeye sahiptir. Daha uzun atlamalar ve daha zorlu zorluklarla, her seviye giderek zorlaşıyor. Sona ulaşmak ve tapınaktan ayrılmak için kusursuz zamanlama ve reflekslere sahip olmanız gerekir.

ORMAN TAPINAĞINDAN ATEŞ ÇOCUK VE SU KIZI NE ZAMAN GELDİ?

Fireboy ve Watergirl wiki’sine göre ilk oyun Kasım 2009’da piyasaya sürüldü. Sonuç olarak, Fireboy ve Watergirl on yaşından büyükler!

İlgi çekici bulmacalar, zorlu oyun ve oyuncuların 32 seviyenin tamamını tamamlamak için bir arkadaşla birlikte çalışma fırsatı nedeniyle, Fireboy ve Watergirl, yaşına rağmen popüler kalmayı başardı.

BAŞKA FIREBOY VE WATERGIRL OYUNLARI VAR MI?

Coolmath Games’te şu anda altı Fireboy ve Watergirl oyunu var. Hepsi aynı co-op platform oyun yapısına sahip olsa da, altı oyun aslında birbirinden oldukça farklıdır. İlk Fireboy ve Watergirl oldukça basit olsa da, devam filmleri donmuş manzaralar, yardımcı periler ve esrarengiz portallar gibi ilginç yeni unsurlar ekliyor. İlk oyunumuzu bitirdikten sonra diğer oyunları da oynadığınızdan emin olun.

Ateş ve Su (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Ateş ve Su Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
  • Yayımcı: Oslo Albert
  • Boyut: 6.3 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Not: Reklam içeriğinden dolayı kurulum esnasında bazı antivirüs programları uyarı verebilir. Programı kurarken dikkatli olun ve sponsorlu teklif falan çıkarsa reddederek devam edin.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: