İçeriğe geç

AutoCad Kullanım Klavuzu Programı Türkçe Ücretsiz İndir Yükle

1359-autocad.jpg (629×478)

Klavuz tamamen türkçedir. Autocad Yardımcısı programında autocad içinde sık kullanılan komutlar, bunların kısayolları ve ne işe yaradıkları anlatılmıştır. Autocad kullanmaya yeni başlayanlar için veya başlayacaklar için çok gerekli, deneyimli kullanıcılar için ise daima ellerinin altında hazır bulunacak bir kullanım klavuzudur.

indir

Autocad kullanıcıları için geliştirilmiş olan bu program bir yama, eklenti veya patch değildir. Tamamen Autocad kullanıcılarının programı daha kullanışlı şekilde kullanabilmeleri veya yeni başlayanlar için bilmeleri gereken özelliklerin bulunduğu bir yardımcı pogramdır.

İçersinde Autocad programında sıklıkla kullanılan komutlar, kısa yollar ve bu komutların işlevleri detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Programı kullanarak Autocad hakkında hem bilgi sahibi olabilir hem de eğer bir Autocad kullanıcı iseniz içersinde yer alan bilgiler sayesinde kendinizi daha da geliştirebilir ve Autocad’i sizin için daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. MaxiMaSoft Autocad Programı hem mühendisler hem de Autocad öğrencileri için çok işe yarar ideal bir kılavuz olarak kullanılabilir.

indir

Versiyon:

Boyut:420 Kb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir