AutoClicker (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

AutoClicker (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için AutoClicker indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

AutoClicker programı ile bilgisayarınızda otomatik tıklamayı ayarlayabilirsiniz. Bu program tam olarak doğru seçenekleri sunduğundan, onu özelleştirmek ciddi bir soruna neden olmaz.

AutoClicker taşınabilir bir program olduğundan, onu kullanmak için yüklemeniz gereken hiçbir şey yoktur. Basitçe açın ve çeşitli zaman birimlerinde istediğiniz tıklama aralığını seçin. Hala daha fazla alternatif mevcut. Ek olarak, tıklama türünü, tekrar kadansını ve simüle edilecek fare düğmesini seçebilirsiniz. Son bölüm, bu görevin kaç kez tekrarlanmasını istediğinizi veya tıklamaların siz durmasını söyleyene kadar devam etmesini isteyip istemediğinizi belirtmenize olanak tanır.

Bu programla, imlecin benzetilmiş tıklama konumunu, ister şu anda nerede olmasını isterseniz de ekrana tıklayarak hızlı bir şekilde seçebileceğiniz başka bir yerde olmasını seçebilirsiniz.

AutoClicker, özellikle video oyunları olmak üzere çeşitli işler için tıklamaları otomatikleştirmek için harika bir programdır. Ayrıca, bu uygulama ücretsiz bir kaynaktır ve çok az disk alanı kullanır.

Sıkça sorulan sorular

AutoClicker gibi araçlar ne işe yarar?

AutoClicker’daki sol, sağ veya orta düğmeler, bir fare tıklamasını taklit etmek için kullanılabilir. Bir komutla süresiz olarak çalışmaya bırakılabilir veya herhangi bir zamanda durdurulabilir.

AutoClicker, virüsten koruma yazılımı tarafından bulunabilir mi?

Bazı virüsten koruma programları AutoClicker için yanlış pozitifler bildirebilse de, program tamamen güvenlidir.

Bir oyundaki hile önleme sistemi AutoClicker’ı tanımlayabilir mi?

Harici uygulamaların ve makroların kullanımı bazı oyunlar tarafından algılanabilir. Ancak, bunu fark etmeyenler bile “otomatik” giriş kısıtlamalarına sahiptir. Örneğin, bazı atıcılar, her bir silahın atış hızından daha hızlı ateş etmenize izin vermez.

AutoClicker kullanarak tıklamalar arasında ne kadar süre olmalıdır?

AutoClicker’da tıklamalar arasındaki süreyi 1 milisaniyeden 24 saate kadar seçebilirsiniz.

AutoClicker’ı bilgisayarıma nasıl kurabilirim?

AutoClicker’ı bilgisayarınıza kurmak için, arşivi sayesinde aracın tüm sürümlerine ulaşabileceğiniz Uptodown web sitesinden dosyayı indirin. Yazılımın kullanımı ücretsizdir.

AutoClicker’ı nasıl kaldırabilirim?

AutoClicker’ı bilgisayarınızdan kaldırmak için Windows kontrol panelinde yazılımı bulun. Bundan sonra, “Uygulamayı kaldır” düğmesine tıklayarak tüm dosyaları cihazınızdan silin.

AutoClicker’ı nasıl çalıştırabilirim?

AutoClicker bilgisayarınıza yüklendikten sonra, frekansına ve hızına karar vererek istediğiniz tıklama stilini yapılandırın. Her şey yapılandırıldıktan sonra, çalışması için etkin kalması gerekir.

AutoClicker olarak ne işe yarar?

Bilgisayar ekranınızın belirli alanlarındaki fare tıklamalarını otomatikleştirmek için AutoClicker’ı kullanın. Özelliklerinden tam olarak yararlanmak için istediğiniz şekilde yapılandırabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

AutoClicker (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

AutoClicker Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Masha Novedad
  • Boyut: 844 KB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: