İçeriğe geç

Autodesk SketchBook (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Autodesk SketchBook

Windows PC için Autodesk SketchBook indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Profesyonel anlamda eskiz ve sanatsal çizimler yapma programı!

Basit kullanıcı arayüzü ve profesyonel düzeyde perspektif araçlarıyla Autodesk SketchBook, dijital sanatçılara ve illüstratörlere tasarım konusunda yardımcı olan bir eskiz ve boyama programıdır. boyama ve çizim için eksiksiz yazılım!

Eğlenceli ve kullanıcı dostu bir boyama ve çizim programı olan Autodesk SketchBook for Windows, bilgisayarınızı mükemmel bir sanatçının araç kutusuna dönüştürebilir. Profesyonel illüstratörler, tasarımcılar ve sanatçılar için kullanıcı dostu arayüzün araçları, herkesin içindeki sanatçıyı keşfetmesine yardımcı olabilir. Otantik bir çizim deneyimi sağlamak için Autodesk’in SketchBook 2022’si, Wacom Bamboo, Intuos ve Cintiq ürünleri gibi kalem tabletlerle veya Windows tablet cihazlarıyla çalışmak üzere özel olarak yapılmıştır.

Autodesk SketchBook Özellikleri ve Öne Çıkanlar

Kesintisiz çizin

Gerçek zarafet, ne zaman yoldan çekileceğini anlar. Bir kurşun kalem, tükenmez kalem, işaretleyici veya boya fırçası almaya hazır olana kadar kullanıcı arayüzü gizli kalır. Menülerde kaybolmak yerine yaratıcılığın içinde kaybolun.

Eskiz gibi hissediyorum

100 mpx’lik bir tuvali yönetebilen ve yine de tipik çizimin yakınlaştırılmış anlamını veren bir çizim motoru seçin. Profesyoneller, doğruluğuna ve çabukluğuna bağlıdır, ancak öncelikle doğal göründüğü için.

Kağıttan dijitale hızla geçin

Cihazınızdaki kamera artık bir tarayıcıdır. Çizgi çalışmanız, mürekkeplemeye ve renklendirmeye hazır olması için yarı saydam bir arka plana sahip Scan Sketch’e aktarılır.

Her cihazdan erişilebilir

Telefonunuz her zaman yanınızda. SketchBook aboneliği ile düşüncelerinizi ve yaratımlarınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Dijital ortamda ortak araçlar

Hem doku hem de şekil özelliklerine sahip kalemler, mürekkepler, işaretleyiciler ve 190’dan fazla değiştirilebilir fırça. Bonus: Sanatçılara özel, imrenilen Copic® Renk Kitaplığı.

Ciddi yenilik (istediğiniz zaman)

Kesin çizgiler için elips kılavuzları ve geleneksel cetveller kullanın. Veya şekilleri ve çizgileri iyileştiren yardımcı sihirbaz olan 16 sektörlü Radyal Simetri ve Tahmine Dayalı Kontur’u kullanın. (Bizimle sırrınız korunur.)

PSD tüm platformlarla uyumludur

Çalışmanız JPG, PNG, BMP, TIFF ve tabii ki PSD olarak dışa aktarılabilir. Katman adları, grupları ve karıştırma modlarının tümü, katmanlı PSD’ler için (hem içe aktarma hem de dışa aktarma sırasında) tam olarak korunur.

Bir tasarımcının yakın arkadaşı

Endüstriyel tasarımcılar, ürün tasarımcıları ve mimarlar, hızlı bir şekilde yineleme yapmak ve fikirlerini paylaşmak için SketchBook for Windows PC’yi kullanır.

Not: 7 günlük deneme sürümü. tüm donanımlarla çalışır. Denemeden sonra bir Autodesk Kimliği gereklidir.

Autodesk SketchBook

Autodesk SketchBook Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: Autodesk
  • Boyut: 87.4 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir