İçeriğe geç

AVG Antivirüs Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

avg-antivirus-free-22-690x535.png (690×535)

AVG Anti-Virus Free Edition programı sahte antivirüs yazılımlarını bulma konusunda geliştirilmiş. Kapladığı daha az yer ve bir önceki sürüme göre bellek kullanımını azaltan yeniliğiyle sizlere sunulmakta. Arayüz tasarımı aynı olmasına karşın tarama hızını iddiasını çok daha iyi performansla birleştirmeyi amaçlamış.

10 yıllık bir tecrübenin ürünü olan AVG Anti-Virüs Free Edition yazılımı özellikle internette gezinen ve sadece sosyal ağ servislerini kullanan kişilere uygunluğuyla dikkat çekmekte. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan bu program güçlü ve sürekli güncel olan yapısı ile kullanıcılarına tam bir koruma sağlıyor.  AVG Anti-Virüs Free Edition, topluluk ve bulut bilişim koruma ağından beslenen düzenli güncellemelerle yeni saldırılara karşı hep savunma halinde.

Piyasa da durmadan güncellenen virüs veritabanlarına karşı hazır savunma halinde bulunan AVG Anti-Virüs Free Edition yüksek derecede koruma sağlıyor. Ücretsiz olarak sunduğu yerleşik koruma kalkanı, casus yazılımlara karşı anti-spyware özelliği, e-posta tarayıcı, güvenlik eklentileri, sayesinde mümkün olan en yüksek düzeyde koruma sağlayabilersiniz. Ayrıca bu yazılım bilgisayarınızın performansında da hiç bir şekilde yavaşlamaya sebep olmadan çalışabiliyor.

AVG Resident Shield (Yerleşik Koruma Kalkanı) özelliğini kullanarak anlık dosya alışverişlerinizde gerçek zamanlı olarak koruma sağlayabileceksiniz.

AVG LinkScanner özelliği güvenli olamayan sitelerden korunmak için yaptığınız arama sonuçlarını denetler,güvenlik derecelendirmesi yaparak sonuçları listeleyerek sizlere gösterir.

E-mail Scanner aracı e-posta trağinizi anti-virüs taramasından geçirir.

32 Bit Sürümünü İndir

indir

 

64 Bit Sürümünü İndir:

indir

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :151 MB
  • Versiyon :2012 12.0 Build
  • Dil :Türkçe

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir