Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım AVG PC Tuneup Türkçe İndir (Nedir Nasıl Kullanılır ve Kaldırılır)

AVG PC Tuneup Türkçe İndir (Nedir Nasıl Kullanılır ve Kaldırılır)

AVG PC Tuneup gelişmiş bir bilgisayar performans optimizasyon aracıdır.

Türkçe dil desteği bulunan AVG PC Tuneup sayesinde kolayca bilgisayarı hızlandırabilir, sorunları giderebilir (hata mesajlarını kapatabilir) ve bilgisayarı temizleyebilirsiniz.

Avg Pc Tuneup Türkçe Son Sürüm

AVG PC Tuneup kullanarak eski bilgisayarın bile ömrünü uzatabilir ve tıpkı yeni satın alınan modern bir bilgisayar gibi hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Yenilenen uyku modu aracı sayesinde bilgisayarın hızını ve performansını artıran bu program aynı zamanda disk ve tarayıcı temizleyicileri sayesinde gereksiz verileri silerek boş depolama alanları açar.

AVG PC Tuneup Başlıca Özellikleri

  • Windows bilgisayarınızı hızlandırın
  • Boş alan açmak için gereksiz dosyaları silin
  • Tarayıcınızın gizli dosyalarından kurtulun
  • İhtiyacınız olmayan yazılımları kaldırın
  • Tek tıklamayla eksiksiz bakım yapın

Eğer bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda tamamen açılması çok uzun bir süre alıyorsa, oyun sırasında donmalar ve takılmalar yaşanıyorsa, internette gezerken sayfalar yavaş yükleniyorsa yada açtığınız programlar yavaş çalışıyorsa AVG PC Tuneup programı tam size göre demektir.

Bilgisayara yüklediğiniz tüm programlar belleği ve işlemciyi çok fazla kullandığı için performansı düşürür ve doalyısıyla bilgisayar daha yavaş çalışır. AVG PC Tuneup yazılımının geliştirilmiş Uyku Modu tüm bu programları uyku moduna alıp sadece siz kullanacağınız zaman uyandırır. Böylece inanılmaz bir performans artışı sağlar.

Bilgisayarda bulunan araç çubuğu, gereksiz programlar, deneme sürümleri ve bilgisayarı satın aldığınızda hazır olarak yüklü gelen programlar boş yere diski işgal eder ve bilgisayarı yavaşlatır. AVG PC Tuneup programı aşırı kaynak kullanan gereksiz bütün programları tespit edip kaldırır.

AVG PC Tuneup İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer üstteki resmi indirme linki çalışmazsa, alternatif olarak buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: AVG Technologies
  • Boyut: 3.5 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

AVG PC Tuneup programı bilgisayarıma virüs bulaştırır mı? Reklam virüsü içerir mi?

Dünyaca ünlü yazılım devi olan AVG’nin hiçbir programı bilgisayarlara virüs bulaştırmaz ve reklam yazılımı yüklemez. Fakat ücretsiz olarak sunduğu bazı programlarda yine kendi ürettiği bazı ücretli programların reklamını yapabilir ve satın alma teklifleri sunabilir. Bu da çok normaldir. Onun dışında AVG’nin popüler bir antivirüs yazılımı ürettiğini de hatırlatalım. Dolayısıyla gönlünüz rahat bir şekilde bu programı yükleyebilirsiniz. Farkındaysanız Virustotal.com sitesine yüklemeye bile gerek duymadım.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz