Bandicam (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Bandicam (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Bandicam indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

En popüler oyun videosu çekme ve masaüstünü videoya kaydetme yazılımlarından biri!

Tüm PC ekranını (oyun dahil) kaydedin ve bir AVI veya MP4 dosyası olarak kaydedin. En iyi oyun, video ve masaüstü ekran kayıt yazılımı Bandicam Screen Recorder’dır. Herhangi bir gecikme olmadan masaüstü ekranı, WOW, Minecraft, iTunes, YouTube, PowerPoint, web kamerası, Skype, görüntülü sohbet ve video akışı kaydedebilirsiniz. Bandicam Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunun Windows sürümünü indirin.

Bandicam, videoyu kaydedilirken sıkıştırır, önemli ölçüde daha az CPU, GPU ve RAM kullanır ve Nvidia NVENC/CUDA, Intel Quick Sync Video ve AMD APP donanım hızlandırmalı h.264 kodlayıcılarını tam olarak destekler. Bu, videonun yüksek hızda, yüksek sıkıştırma oranıyla ve mükemmel kalitede kaydedilmesini sağlar. Sonuç olarak gecikmeyi azalttı ve CPU ve HDD’nizi koruyabilirsiniz. Uygulama “DirectX/OpenGL penceresi” modunda çalışırken, ekranın köşesinde FPS gösterilir. Ek olarak, 3840×2160’a kadar (2160P UHD video üretilebilir) yüksek kaliteli video kaydetme özelliğine sahiptir ve aynı zamanda oyun veya ekran kaydı (Resim İçinde Resim, Video Girişi) ile aynı anda web kamerası akışınızı da kaydedebilir. -Video). Yazılım ayrıca, kullanıcıların bilgisayar ekranını eşzamanlı olarak kaydederken kutular, çizgiler veya vurgular çizmelerini sağlayan gerçek zamanlı bir çizim özelliğine de sahiptir. Kaydedilen dosya diğer uygulamalardan (1/5 ila 1/20 video boyutu) çok daha küçük olduğundan, önceden dönüştürmeye gerek kalmadan doğrudan YouTube’a yükleyebilirsiniz.
Araç AVI 2.0’ı destekler ve yerel sabit diskte boş alan olması koşuluyla en büyük dosya boyutu sınırsızdır (24 saatten fazla kayıt yapılabilir). Ek olarak, rakip ürünlerden farklı olarak uygulama, masaüstü kayıt modundayken fare imlecinin gerçek zamanlı vurgulanmasını ve tıklama etkilerini sunar. PC yazılımı çevrimdışı yükleyici, bu fare efektleri basit mikrofon kaydıyla birleştirildiğinde öğreticiler oluşturmak için en iyi ekran kaydedicidir.

Bandicam Özellikleri ve Öne Çıkanlar

 • Fraps (Fraps Alternative, Better than Fraps®), diğer DirectX/OpenGL uygulamalarının yanı sıra oyun kaydedici kullanılarak kaydedilebilir.
 • Rakip uygulamalarla karşılaştırıldığında, kaydedilen dosya boyutu önemli ölçüde daha azdır (Bandicam, kayıt sırasında videoyu sıkıştırır)
 • Dönüştürmek zorunda kalmadan, kaydedilen dosyayı YouTube’da 720p veya 1080p full HD olarak yayınlayabilirsiniz.
 • 24 saate kadar kayda devam edebilirsiniz (Otomatik Tamamlama Kaydı işlevi kullanılabilir)
 • 3840 x 2160’a kadar yüksek çözünürlüklerde 4K Ultra HD video çekebilirsiniz.
 • Diğer oyun yakalama programlarıyla karşılaştırıldığında, çok daha az gecikme yaşarsınız (çok daha az CPU, GPU ve HDD tüketir).

Not: Sınırlı işlevsellik, denemesi ücretsiz. Çıktı dosyasında bir filigran. 10 dakikalık kayıt süresi sınırı.

Bandicam (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Bandicam Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Deneme
 • Yayımcı: Bandisoft
 • Boyut: 30.6 MB
 • Arayüz: Türkçe
 • Sistem: Windows  
 • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: