İçeriğe geç

Bartender (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

  • İş
Bartender (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Bartender indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Bu program ile barkodları, metinleri ve grafikleri etiketlere dönüştürebilirsiniz. Üstelik bu işi otomatik bir hale getirebilirsiniz.

Plastik kartların, etiketlerin, barkodların ve RFID etiketlerinin etiketini oluşturur ve yazıcıdan çıktı alır. İkili veri, metin veya tamsayıları kullanarak çizgilerden, noktalardan veya karelerden desenler oluşturur.

Satışları ve envanteri takip etmenin en popüler yollarından biri barkodlardır. Envanterinizi ve ürün satışlarınızı takip etmek için bu araçla kişiselleştirilmiş barkodlar, etiketler, etiketler ve diğer bileşenleri tasarlayabilir ve yazdırabilirsiniz.

Uygulama, kendi veritabanlarınızdan barkodlar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, her etiket veya barkod için ayrı veriler ekleyebilirsiniz. Bunu başarmak için, bir etiket veya etiket seti yazdırmak isteyen herkesin barkodu oluşturmak için kullanılacak bilgileri girmesini gerektiren veri giriş formları oluşturulabilir.

Uygulama ayrıca ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz çeşitli şablonlara sahiptir. Ek olarak, süreci hızlandırmak ve çeşitli adımları otomatikleştirmek için kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Programın kullanımı karmaşıktır ve çok çeşitli işlevler sunar. Envanter yönetimi prosedürlerine aşina değilseniz, tüm özelliklerinden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için el kitabını ve yardım dosyalarını incelemek için biraz zaman harcamalısınız. Ancak, büyük stokları yönetiyorsanız ve bunları takip etmek istiyorsanız, bu uygulamayı test etmek isteyebilirsiniz.

Demo versiyonu 30 günlük kullanım için mevcuttur. Bu sürümü almak için iletişim bilgilerinizi kaydetmeniz gerektiğini lütfen unutmayın. Kurulumu tamamlamak için kurulum sihirbazına göre daha fazla dosya indirilmelidir. İnternet bağlantınızın hızına bağlı olarak bu biraz zaman alabilir.

Bartender (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Bartender Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Demo
  • Yayımcı: RibonSepeti.com
  • Boyut: 499.4 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir