BATTLEFIELD 1942 Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Battlefield 1942  Electronic Arts oyun şirketi tarafından yayınlanan, II. Dünya Savaş’ ını konu alan, bu alanda efsane olmuş muhteşem bir savaş oyunudur. Bu versiyon ise oyunu çok oyunculu oynamak için kullanabileceğiniz yamasıdır.

Oyun, II. Dünya Savaşı sırasında Müttefik ve Mihver güçleri arasında çeşitli cephelerde gerçekleşen muharebe ve çatışmaları, o dönemin savaş koşulları ve teknolojik imkanlarıyla birlikte gerçekçi mekanlarda anlatmaktadır. II. Dünya Savaşı’nın en meşhur muharebeleri oyuna konu edilmektedir. Oyundaki amaç, takımınızdaki arkadaşlarınızla beraber düşmanlarınıza karşı savaşmak ve takımınızı zafere ulaştırmaktır. Bunun için savaş alanındaki kontrol noktaları ele geçirilerek stratejik üstünlük sağlanabilmektedir.
Oyunda II. Dünya Savaşında kullanılmış olan Thompson, MP40, StG 44, Kar 98k, M1 Garand, M1918 Browning gibi silahlara yer verilmiştir. Bu silahların yanında  II. Dünya Savaşı avcı ve bombardıman uçaklarını, büyük gemileri, denizaltılar ve uçak taşıyıcılarını, kıyısal topçu savunmalarını, tankları, ZPTleri, askeri cipleri, uçaksavarları ve kurulu makineli tüfekleri de oyun içinde görebilirsiniz.
Oyunda Almanya, Japonya ve İtalya Mihverler, İngiltere, ABD, Sovyetler Birliği, Özgür Fransa ve Kanada ise Müttefikler takımında yer almaktadır. Oyunda 5 çeşit asker sınıfı vardır. Bunlar, keskin nişancı, saldırı birimi, tanksavar birimi, sıhhiye ve mühendistir. Keskin nişancının ana silahı uzun mesafeler için kullandığı dürbünlü sniper tüfeğidir. Saldırı birimi, muharebeler için çok uygun olan bir saldırı tüfeğine sahiptir. Tanksavar biriminin askeri, tanklara karşı oldukça etkili bir roketatar ile teçhiz edilmiştir. Sıhhiye, çok etkili bir yakın savaş silahı olan hafif makinalı tüfek ile donatılmış bir askeri birliktir. Bu sınıfa özel bir nitelik, iyileştirme fonksiyonudur. Taşıdığı sağlık paketi sayesinde kendisinin ve çevresindekilerin sağlık seviyesini yükseltebilir. Mühendis, teknik birimdir ve standart bir tüfeğe sahiptir. Araçları tamir edebilme yeteneğinin yanı sıra mühendis istediği yere patlayıcı yerleştirebilir.
Battlefield: 1942′ deki haritalar gerçek saldırılar üzerine kurgulanmış ve oldukça gerçekçi bir biçimde tasarlanmıştır. Oyunda conquest, capture the flag, team deathmatch ve co-op isminde savaş türleri bulunmaktadır. Fakat tek oyunculu olarak oynarken, yani bilgisayar botlarına karşı savaşırken sadece conquest modunda oynanabilmektedir. İnternet ağı üzerinden çok oyunculu olarak oynarken ise bu savaş türlerinden istenileni ile oynanabiliyor. İnternet üzerinden gerçek oyunculara karşı oynayabilmek için oyun CD-Key’inin orijinal olması gerekmektedir.
Battlefield: 1942 oyunu gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında gösterilmektedir ve oyunun piyasadaki başarısı ve popüleritesi bu bunu doğrular niteliktedir. Kesinlikle denemesi ve her oyun severin arşivide bulunması gereken muhteşem bir oyundur.
ÖNEMLİ; Bu indireceğiniz dosya oyunun kendisi değildir. Battlefield: 1942 oyununun multiplayer ( çok oyunculu ) yamasıdır. Bu dosya ile Battlefield: 1942 oyunun multiplayer olarak oynayabilirsiniz. İnternet üzerinden gerçek oyunculara karşı oynayabilmek için oyun CD-Key’inin orijinal olması gerekmektedir.
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :12.1 MB

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: