Bedava resim indirici, internetten sitelerden fotoğraf/resim indirme programı ücretsiz bilgisayara yükle

Multi-Image-DownLoader_2

MultiImageDownloader,  Google, Bing veya Yahoo arama motorlarından aratıp bulacağınız tüm resimlerin hepsini birden çoklu halde tek bir tıklamayla bilgisayara kaydedebileceğiniz harika bir programdır.

MultiImageDownloader  internetten bilgisayara toplu halde bir sürü resimler indirmeyi sevenlerin hoşuna gidecek oldukça gelişmiş ve tamamen bedava bir yazılımdır. Bu ücretsiz resim/fotoğraf indiricinin kullanımı neredeyse deyim yerindeyse çocuk oyuncağı kadar kolay. Eğer Google arama motorunun resim bölümü sizin ihtiyaçlarını karşılamıyorsa ve bu sistemi oldukça geri ve ilkel buluyorsanız, o zaman mutlaka bu üst seviye programı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Programın kullanımı çok kolay. Tek yapmanız gereken tarayıcınızdan yaptığınız aramaların sonuçlarının yer aldığı sayfanın url adresini kopyalayıp yukarıdaki resimde görülen program penceresinde yer alan “Browser Url” yazan kutuya yapıştırmak ve hemen sağındaki “Load Html” butonuna tıklamaktan ibarettir. Bunun ardından resimleri kaydedeceğiniz klasörü seçiyorsunuz ve toplu halde fotoğrafların tümünü birden PC ye yüklüyorsunuz.

İşi gereği veya hobi olarak nette çok sık bir şekilde grafikler ve görseller indirmek zorunda kalan bilgisayar kullanıcıları için olmazsa olmaz programlardan biridir. Programı indirdim ve test ettim. Hiçbir hata vermemesine karşılık kesinlikle bilgisayarı hiç yavaşlatmadı ve ben çalışırken araya girip beni rahatsız etmedi. Hatta bu programın çalıştığını bile unutuyorum çoğu zaman.

indir

Alternatif indirme linki

Programın çalıştığı platformlar: Windows XP / Vista / 7 / 7 64 bit / 8 / 8 64 bit

Programın boyutu: 379 KB

Programın kullanım lisansı: Tamamen ücretsiz – bedava


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: