Ana Sayfa Güvenlik Bilgisayarda yapılan işlemleri görme, kaydetme, takip etme, izleme programı (casus gözetleme yazılımı)

Bilgisayarda yapılan işlemleri görme, kaydetme, takip etme, izleme programı (casus gözetleme yazılımı)

80
0

keystrokess.gif (761×477)

Ben yokken bilgisayarımda kim ne yapmış, hangi sitelere girmiş, hangi sohbet programlarını çalıştırmış, nerelere bakmış, klavyeden ne yazmış, hangi şifreyi girmiş nasıl öğrenebilirim?

Böyle bir sorunun cevabını zaman zaman hepimiz ararız. Çeşitli nedenlerden dolayı bazen bilgisayarda yapılanları bilmek isteyebiliriz.  Spytech SpyAgent isimli program bu ihtiyacınızı giderebilecek başarılı bir çözümdür.

Bilgisayarda yapılan her şeyi bütün işlemlerin tümünü görebilir hepsini tek tek öğrenebilirsiniz. İşte programın özellikleri ve kullanımı ile ilgili bilmeniz gereken detaylar…

Klavye tuşlamalarını kaydetme, açılan pencereleri ve çalıştırılan uygulamaları bildirme, ziyaret edilen sitelerin listesini oluşturma, Facebook, MSN Messenger gibi sosyal ağ siteleri ve anlık mesajlaşma programları üzerindeki kayıtları tuma, gönderilen ve alınan e-postaları saklama gibi özelliklerinin yanında program çift monitör bulunan bilgisayarlarda iki ekranında görüntüsünü alabilme özelliği gibi birçok takip seçeneği ile önplana çıkıyor.

Yapılan aktivitelerin kaydını tutan bu casus programı dilerseniz masaüstü aktivitelerinin resimlerini kaydedip slideshow olarak oynatabiliyor ve size yapılan işlemleri tekrar görebilme imkanı sunuyor. SpyAgent detaylı bir şekilde tuttuğu aktivite kayıtlarını dilerseniz size otomatik olarak belirlediğiniz zaman aralıklarında e-posta yoluyla adresinize de yollayabiliyor.

Siz yokken bilgisayarı kimler kullanmış neler yapmış öğrenmek isterseniz veya çocukları gizlice izleyip takip ederek onları internetin zararlarından korumak isterseniz bu programı mutlaka denemelisiniz. Herkese tavsiye ediyoruz. Bir nevi dedektif programı diyebiliriz.

Programın boyutu: 3 MB

Programın lisansı: Demo

Programın uyumlu olduğu işletim sistemleri:Win8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000/win8.1

indir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz