Bilgisayarı kasan ve yavaşlatan işlemleri engelleyerek performans arttırma ve hızlandırma programı

Process Lasso Ekran Görüntüsü

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere daha önceden adını sıkça duyduğum ve ünlü program sitelerinde gördüğüm fakat değerini şimdi çok daha iyi anladığım oldukça faydalı bir programdan söz edeceğim. Bu yazıda tanıtmak istediğim programın adı Process Lasso. Uzun yıllardır ücretsiz olarak hizmet veren güvenilir ve sağlam bir programdır. Ancak ben bugüne kadar tam olarak ne işe yaradığını ve bize olan yararını pek anlayamamıştım. Ta ki bugün bilgisayarım arka planda çalışan uygulamalar yüzünden kasıp iyice yavaşlayana kadar. Mecburen araştırma yaptım ve Process Lasso ile karşılaşmam pek uzun sürmedi. Derhal sorunumun anında çözüldüğünü ve bilgisayarın  hızlandığını söylememe gerek yok sanırım.

Peki Process Lasso yazılımı bu sorunumu nasıl çözdü? 

Process Lasso programı sahip olduğu eşsiz teknoloji ile bilgisayarda çalışmakta olan işlemlerden CPU üzerinde çok fazla döngüsel yoğunluk yaratanları otomatik olarak engelleyerek sistem performansını arttırmamıza yardımcı olan ücretsiz bir sistem aracı.

Kontrol dışına çıkan işlemlerin bilgisayarda yarattığı duraksamaları önlemek amacıyla üretilmiş olan bu görev yöneticisi, işlem önceliği belirleme imkanı sunarak yapmak istediğimiz işlemler için sistemimizden en verimli şekilde geri dönüşüm almamızı sağlıyor.

Windows içerisindeki Görev Yöneticisi’nin çok daha gelişmiş bir alternatifi olan Process Lasso bilgisayarına tamamen hükmetmek isteyen kullanıcılar için işlevsel ve gelişmiş özellikler ile donatılmış güzel bir program. Birçok farklı işlem seçeneği ve özelliği bulabileceğiniz bu programı sahip olduğu basit ve grafiksel arayüz ile kolaylıkla kullanabileceksiniz.

indir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Bitsum Technologies

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: