İçeriğe geç

Bloxorz İlerlemeli zeka oyunu Ücretsiz İndir Bedava Yükle Son Sürüm Download

Zeka oyunları sevenler için vazgeçilmez olacak, beyin fırtınası gerektiren, bağımlılık yapan yetenek tabanlı harika bir oyun olan Bloxorz sizlerle.

Oyun oldukça basit tasarlanmasına karşın gerçek anlamda kafa patlatmanız gereken bir oyun. Seviyeler ilerledikçe dikkat etmeniz gerekebilir çünkü beyninizi zorladıkça sinirleriniz gevşiyor. Size bir küp veriliyor. Bu küpü bütün karelerde dolaştırıp o kareleri yok ettikten sonra, bitiş kareniz olan kırmızı kareden içeri gireceksiniz. Bloxorz’ da her bir aşamanın sonundaki deliğe taşı sokmak için çeşitli yollardan taş bloğu hareket ettirmelisiniz. Oyundaki bütün amacımız bu. Fakat tabi ki oyun bu kadar basit değil.
Normal yani beyaz karelerden tek bir geçiş hakkınız var bir kere geçtiğinizde, bu kareler hemen yok oluyor.  Geri dönüşünüz yok. Siyah kareler ise biraz daha farklı. Onlardan bir kere geçtiğinizde beyaza dönüşüyor. Bu demek oluyor ki siyah karelerden iki kere geçme hakkınız var. Eğer kenarlarda iken boşluk tarafındaki tuşa basarsanız aşağıya düşer, en baştan başlamak zorunda kalırsınız. Bu nedenle oldukça dikkatli olmak gerek.
Gerçek anlamda bağımlılık yaratan ve zeka oyunları içerisinde isim yapmış başarılı bir oyun. İyi eğlenceler.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.3 MB

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir