Ana Sayfa Mobil Oyunlar BlueStacks Türkçe Son Sürüm

BlueStacks Türkçe Son Sürüm

Eğer Android için yapılan oyunları ve program türü uygulamaları Windows masaüstü bilgisayarda çalıştırmak istiyorsanız bu iş için en iyisi kesinlikle BlueStacks yazılımıdır.

Bu programı yükledikten sonra programın penceresi içinde yeni bir Android işletim sisteminiz oluyor ve kendi Google (gmail) hesabınız ile giriş yaparak Android mağazasına girip tüm uygulamaları tek tıkla bilgisayara yükleyebiliyorsunuz.

Böylece birbirinden güzel ücretsiz Android oyunlarını bilgisayarın geniş ekranı ve faresiyle oynama keyfini yaşıyorsunuz.

Fakat BlueStacks programının ücretsiz sürümünde bazen 10 saniyelik reklamların gösterildiğini belirtmek zorundayım. Maalesef bu kadar kaliteli bir programın tamamen bedava olmasını beklemek hayal. Adamlar bir şekilde 10 saniyelik reklamlarla da olsa para kazanmak zorunda.

Fakat sizi temin ederim ki, BlueStacks programının alternatifleri beş para etmez. Hem yüklemesi zordur, hem kasar, hem kullanması zordur, hem de BlueStacks programının gelişmiş özelliklerinden yoksundur.
Programı İndir
2018 04 28 01 14 02 1


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz