BluetoothView (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

BluetoothView (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için BluetoothView indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Yakın çevrede bağlanılabilecek Bluetooth özellikli cihazları bulur ve bunların her biriyle ilgili Sürücü Adı, Bluetooth Adresi, Temel Sürücü Tipi ve Tespit Edilme Zamanı bilgilerini gösterir.

Ücretsiz Bluetooth cihazları için görüntüleyici

BluetoothView programı hangi Bluetooth cihazlarının yakında olduğunu değerlendirmekten ve sizi bilgilendirmekten başka bir şey yapmaz.

Düzgün çalışması için yine de uygun sürücüye, donanım kilidine veya yerleşik desteğe ihtiyacınız olacak.

Küçük arayüzde en yakın cihazları listeleyen birkaç sütun var. Ek olarak, orijinal ve en son ne zaman bulunduğunu görebilirsiniz.

Özünde, ofisinize veya evinize kimlerin girip çıktığını takip etmek için kullanılan bir tekniktir.

BluetoothView: Bu nedir?

BluetoothView, cihazınıza Bluetooth bağlantısı eklemenin bir yolu değil, yalnızca bir izleme programı işlevi görür. Yakındaki Bluetooth özellikli gadget’ları anında tanımlayabilirsiniz. Ek olarak, daha sonra kullanmak istemeniz durumunda verileri kaydetmenize olanak tanır.

Sistem önkoşulları

Bluetooth bağlantısı içeren Windows işletim sistemlerinin çoğu BluetoothView ile uyumludur. Aksi takdirde, bir dongle satın almanız ve uygun Bluetooth sürücüsünü kurmanız gerekecektir. Bunlar olmadan uygulama çalışmayacaktır.

Hareketi izlemek

Programın kullanışlı uygulamaları olmamasına rağmen, evinize hangi cihazların girip çıktığını takip edebilirsiniz. Birkaç gündür uzaktaysanız ve herhangi bir hareket olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız kullanışlıdır. Ek olarak, bir komşunuz, tanıdık veya ailenizden biri kapınızı çaldığında sizi uyarır.

Özelleştirilmiş siparişler

Verileri belirli bir biçimde kaydetmek isterseniz, çeşitli komutları kullanabilirsiniz. Sütunların nasıl sunulmasını istediğinizi seçerken cihazlardan birine bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Bluetooth etkinliğine dikkat edin

Evinizde veya iş yerinizde kimlerin gezindiğini ve hangi Bluetooth cihazlarının yakında olduğunu takip etmek istiyorsanız, BluetoothView faydalı olabilir. Ayrıca, iş yerindeki etkinliği bildirmeniz gerektiğinde kullanışlı olabilecek günlükleri koruma seçeneğiniz de vardır.

BluetoothView (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

BluetoothView Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Nir Sofer
  • Boyut: 52 KB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Virüs Tarama1 / 14

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: