Bütün siteyi kopyalama ve offline gezinme programı Türkçe ücretsiz indir

46923d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.jpg (524×447)

İnternet bağlantısı olmadığı zamanlarda da üzerinde çalıştığınız,sıkça ziyaret ettiğiniz ve bilgilerinden faydalandığınız bir websitesini internetsiz de görmek ister misiniz?

Örneğin evinizde internet yoksa ve okulda verilen ödevleri belirli sitelerden yapıyorsanız, bu siteleri full bir şekilde tamamen her sayfası dahil olmak üzere bütün olarak bilgisayara kopyalayıp daha sonra istediğiniz zaman internete bağlanmadan açıp görebilirsiniz. Sayfalar arasında istediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Üstelik sizlere bu iş için önereceğim WinHTTrack Website Copier isimli program hem tamamen ücretsiz hem de tümüyle Türkçe dil desteğine sahip. İşte programın tanıtımı, özellikleri ve kullanımı hakkında bilmeniz gerekenler…

HTTrack basit kullanımlı bir offline tarayıcıdır. Yani internet sitelerini veya sayfalarını bilgisayarınıza indirip bu sitelerde ve sayfalarda çevrimdışı çalışmanızı sağlar. HTTrack ile istediğiniz web sitesinin tüm klasörlerini, tüm html dosyalarını, tüm resimlerini ve diğer dosyalarını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Yazılımı açtığınızda karşınıza çıkan bölümleri takip ederek, içeriğini indirmek istediğiniz internet sitesinin adresini, site içeriğinin bilgisayarınızda kaydedilmesini istediğiniz yeri belirliyorsunuz. Ayarlar menüsünü kullanarak da sitenin içerdiği dosya türlerinden hangilerini indirmek isteyip istemediğinizden tutun da, limit bilgilerine kadar pek çok ayar hakkında seçimlerde bulunabiliyorsunuz.

İndirmek istediğiniz internet sitesinin adını yazdığınız bölümde bulunan URL list başlığının hemen yan tarafında bulunan butona tıklayarak, programa internet sitelerinin adreslerini liste halinde yazacağınız TXT formatındaki bir dosyayı seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Full site kopyalama programımızın dosya boyutu 3.95 MB olup bütün Windows işletim sistemlerinde sorunsuzca kullanılmaktadır. Programın lisansı yukarıda da belirttiğim gibi tamamen bedavadır…

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: