Ana Sayfa PC oyunları Call of Duty 5: World at War Bedava İndir Ücretsiz Demo ...

Call of Duty 5: World at War Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Call Of Duty 5 World At War 4826 5 1

Bütün dünyayı peşinden koşturan oyun serisinin sonuncusu Call of Duty 5: World at War sizlerle.

Birinci Şahıs Nişancı türünde bir bilgisayar oyunu olan Call of Duty: World at War,  Call of Duty serisindeki eklenti paketleri dışındaki beşinci oyundur. Oyunun kurgusu bir önceki oyun olan Call of Duty 4: Modern Warfare’ in günümüz kurgusunun ardından yeniden II. Dünya Savaşı’ na döndü.  II. Dünya Savaşı sırasında Amerika Birleşik Devletleri, Japon İmparatorluğu, Sovyetler Birliği ve Almanya’ nın katılmış olduğu Pasifik ve Doğu Avrupa’ daki ilk savaşlarına yoğunlaşmaktadır. Bir Marine Raider’ ın (Deniz Kuvvetleri Akıncıları) ve bir Kızıl Ordu askerinin gözünden olaylar ele alınmaktadır ve Makin Adası Baskını, Stalingrad Muharebesi, Peleliu Muharebesi, Seelow Tepesi Muharebesi, Okinawa Muharebesi ve Berlin Muharebesi’ ni kapsayan birçok tarihi savaş temel alınmıştır.
Serideki önceki oyunlardan daha olgun bir tema sunan oyun, aynı zamanda hedefleri tamamlamadaki çeşitli yollar yönüyle açık uçlu tarzdadır.  Düşmanlarla, görevler sırasında koruma ateşi açarak yardımda bulunan, düşmanlara ateş eden, giriş için odaları temizleyen yapay zekâlı takım arkadaşlarının yanında çarpışacağımız, aksiyon yüklü sahneler, zorlu görevler yine bizi bekliyor.
Indir
Alternatif indirme linki:
Indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :846 MB

2 YORUMLAR

    • Hemen İndir yazan yeşil butona tıkladıktan sonra gideceğin sayfada biraz bekliyorsun ve indirme işlemi otomatik olarak başlıyor zaten. kolay gelsin link çalışıyor test ettim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz