Canlı Tv izleme programı yükle, internet tv izle, internetten tv seyretme programı

Türkiye ve Dünyadan bir çok televizyon kanalını hiçbir donanım gereksinimi duymadan izlemeniz için tasarlanan bir program.

Internet TV

Internet TV

Dünya üzerindeki 5000 kanalı izleme olanağı sağlayan bu küçük ve ücretsiz program ile bu kanalları izleyip ardından istediğiniz kanallara kullanıcı yorumu ekleyebileceksiniz. Favori kanallarınızı listeleyebileceğiniz gibi sevdiğiniz kanallara oy da verebilirsiniz. Ve bu şekilde diğer kullanıcıların da oy verdiği kanalları görebilirsiniz. Alanlarına göre kategorilenmiş olan 121 ülkenin 5000’den fazla kanalını izlemek artık çok kolay. Tamamen ücretsiz olan bu program ile 60’dan fazla Türk kanalını da izleyebileceksiniz.

İngiliz, Alman, Rus, Fransız, Hollanda, Amerikan kanalları dahil 121 ülkenin kanallarını içeren bu program ile artık internet üzerinden TV izleyebileceksiniz.

Uyarı! Kurulum bittikten sonra Save2PC adresini ziyaret et seçeneğini kaldırmanız bilgisayarınız için yararlı olacaktır.

indir

Digimax TV

İnternetten yüzlerce yerli ve yabancı televizyon kanalını izleyebileceğiniz Digimax TV, ekstra özelliklerle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan ücretsiz bir program. Programla televizyon izlemenin yanında radyo dinleme, online film ve dizi izleme, oyun oynama ve diğer kullanıcılarla sohbet etme fırsatınız da var.

indir

TV

TV programı bilgisayarınızda TV kartına ihtiyaç duymadan yerli ve yabancı birçok televizyon kanalını izleyebileceğiniz ücretsiz televizyon programıdır.

TV programı üzerinde yerli,yabancı 1100 kanala ve uydu kanallarına ulaşabileceksiniz. Program size masaüstünüzde klasik televizyon programlarının aksine dünyayı getiriyor. Program ilespor, sinema, haber, alışveriş ve daha birçok kategoride televizyon kanalını izleyebilirsiniz. TürkiyePortekiz, Almanya, İspanya, Arabistan, İtalya ve daha birçok televiyon kanallarını izleyebileceğiniz ülkerlerden birkaç tanesi.Televizyon kanalı arama şeçeneği ile ülke ve şehir bilgilerini girerek program sayesinde yerel kanallara ulaşabilirsiniz.Programın küçük boyutu ve basit kullanımı ile işlemlerinizi kolayca halledecek protokollere takılmadan televizyon izlemenin keyfini çıkaracaksınız.

Programa Genel Bakış

  • Windows Media ve Real Video programları ile ses ve görüntü desteği
  • 7 gün 24 saat kesintisiz bağlantı özelliği
  • Kesintisiz yayın akışı için özel bağlantı teknikleri

Program Hakkında Bazı Küçük Notlar

  • Program herhangi bir casus yazılım içermemektedir,kurulumu test edilip denenmiştir.
  • Program pratik kullanımı yanında olumsuz özellik olarak popup reklam özelliği bulunuyor.
  • İndireceğiniz TV programı ücretsiz sürümdür.Pro sürümünü alarak özelliklerden sınırsız faydalanabilirsiniz.Bu özellikler adult kanallar,webcam kanalları,uydu kanalları ve radyolarıdır.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: