CCleaner (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

CCleaner (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için CCleaner indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

CCleaner (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC’ler için bir sistem optimizasyonu, gizlilik ve temizleme yardımcı programı CCleaner olarak adlandırılır. Gereksiz dosyaları bilgisayarınızdan temizleyerek Windows’u hızlandırır ve kritik sabit disk alanını boşaltır. Ayrıca, İnternet geçmişi de dahil olmak üzere çevrimiçi etkinliğinizin izlerini kaldırır.

Tamamen işlevsel bir kayıt defteri temizleyicisi de dahildir. Dünyanın en iyi PC temizleyicisi CCleaner by Piriform ile geçici dosyaları kaldırabilir, bilgisayarınızı optimize edebilir ve hızlandırabilirsiniz.

CCleaner İşlevsellik ve Öne Çıkanlar

Sürücülerinizi Güncelleyin – YENİ!

CCleaner’daki yeni Sürücü Güncelleyici, çökmeleri, donanım sorunlarını ve yazılım kusurlarını önlerken bilgisayarınızın görsellerini, sesini ve internet bağlantısını iyileştirir.

Bilgisayar Kontrolü

CCleaner’daki yeni Sağlık Kontrolü özelliği bilgisayarınızı inceler, kısa çözümler önerir ve ardından daha hızlı başlamasını, daha hızlı çalışmasını ve daha güvenli olmasını sağlamak için bilgisayarınızı otomatik olarak ayarlar ve yükseltir.

CCleaner Tüm Yazılımlarınızı Tek Tıkla Günceller

Eski uygulamaların güvenliği tehlikede. Eski yazılımlarda güvenlik açıkları olabilir ve bunlar kolayca bulunur ve siber suçlular arasında yayılır. Güvenlik kusurlarını keşfedilmeden önce düzeltmek için yazılımınızı otomatik olarak yükseltir.

Başarılı bilgisayar optimizasyonu

geniş çapta kabul görmüş ve milyonlarca kişi tarafından güvenilmiştir. Uygulama, bir sebepten dolayı dünyadaki en popüler PC optimizasyon aracıdır. Kullanımı basit, tek tıkla temizleme, acemilerin bilgisayarlarını hızla optimize etmelerine olanak tanırken aynı zamanda ileri düzey kullanıcılar için çok sayıda güçlü özellik sunar.

Daha hızlı bir bilgisayar

Bilgisayarınızın hızı yavaş mı? Yaşlandıkça, sabit disk alanını tüketen ve yavaşlatan gereksiz ayarlar ve dosyalar biriktirir. Bu dosyalar hemen temizlenir ve CCleaner 2022 tarafından daha hızlı hale getirilir.

Daha Güvenli İnternet Kullanımı

Bilgisayarınızda kalan çerezler, çevrimiçi davranışınızı izlemek için web siteleri ve reklamcılar tarafından kullanılır. Tarayıcınızın arama geçmişi ve tanımlama bilgileri silinerek, yaptığınız tüm çevrimiçi gezinmelerin gizliliği ve anonimliği sağlanır.

Daha az hata ve çökme

Kayıt defteriniz zamanla hatalar ve bozuk ayarlarla tıkanabilir ve bu da çökmelere neden olabilir. Bu dağınıklığı ortadan kaldırmak için C Temizleme’nin benzersiz kayıt defteri temizleyicisini kullandıktan sonra PC’niz daha kararlı olacaktır.

Daha hızlı başlatma

Bilgisayarınızı açtığınızda, arka planda birkaç program sizin bilginiz dışında çalışır. Gereksiz uygulamaları kapatmanızı sağlayarak işe başlamanızı veya oyun oynamanızı kolaylaştırır.

CCleaner (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

CCleaner Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
  • Yayımcı: Piriform Ltd
  • Boyut: 36.1 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 
  • Virüs Tarama0 / 16

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: