İçeriğe geç

CCleaner Türkçe Ücretsiz Bilgisayar Temizleme Programı Bedava İndir

#

Ccleaner hemen hemen tüm bilgisayarlarda olan bir veri temizleme programı olarak karşımıza çıkıyor bilindiği gibi biz biz bilgisayarımızda işlem yaptıkça ve web sitelerini gezdikçe birçok geçici dosya bilgisayarımıza kayıt edilmekte ve buda bilgisayarımızın hem yavaş çalışmasını sağlamakta hemde harddiskimizin gereksiz olarak dolmasını sağlamaktadır.
İşte bu noktada CCleaner yardımımıza koşmakta ve bize gereksiz olan tüm verileri silerek hem performansın artmasını sağlamakta hemde bilgisayarımızdaki harddiskte gereksiz verilerin bulunmasını engellemekte.
Programın tek yaptığı gereksiz verileri silmek degil aynı zamanda Program Ekle Kaldır bölümünden kaldıramadığımız bazı programları daCCleaner sizin için kaldırmakta bu özelliği ilede birçok kullanıcının tercihi olan programın marifetleri saymakla bitmiyor.
Programın Özellikleri:

  • Türkçe dil desteği
  • Kolay kullanılabilen bir arayüz
  • Gereksiz tüm verileri kısa sürede silme
  • Kaldırılamayan programları kaldırma özelliği
  • Ücretsiz ve sınırsız kullanım

 

 • Not: Program hem ücretsiz hem Türkçe olması ve birçok işi tek başına yapması ile birçok bilgisayar kullanıcısının vazgeçemeyeceği programlar başında geliyor eğer daha hızlı performans istiyorsanız bu programı kullanarak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları çok rahat bir şekilde silebilirsiniz üstelik bütün bunları yapan program tamamen ücretsiz.

indir

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir