Ana Sayfa Mobil Uygulama Cepten TV İzleme, Cep Televizyon Pogramı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm

Cepten TV İzleme, Cep Televizyon Pogramı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm

Maxresdefault.jpg (1280×720)

Indir

Tv Cepte

Uyanik-Tv-8892-59.Jpg (480×360)

Canlı televizyon seyretmenizi sağlayan bir android uygulaması. Türkiye’deki tüm ulusal kanalları eklemeye çalıştık, eksikleri var listeyi genişleteceğiz.
Çok sayıda yerel kanala listede yer verdik, çok sayıda yabancı kanal da listede yer alıyor. Amacımız televizyonu da cebinize indirmek. cepten televizyon, mobil televizyon artık çok kolay.

Tv izle, tv seyret, canlı televizyon izle, canlı izle, naklen yayın izle, izle, cepte tv izle, cepten tv izle, cepte televizyon .
Spor Kanalları,Ekonomi Kanalları, Tematik Kanallar, Yabancı Kanallar , Hepsi, Zapping.

türkiyede ücretsiz yayın yapan tüm televizyon ve radyoları size seyrettirmeyi hedefliyoruz.

Indir

Cepten Tv izleme

CEPTEN BU SİTEYE GİRİP BAZI TÜRK KANALLARINI İZLEYEBİLİRSİN.

Tvgo Plus Live Tv

Tvgo-Plus-Live-Tv_1_1280X800.Png (1280×800)

Tvgo Plus Live Tv, mobil cihazlarından televizyon yayınlarını takip edebilmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulaması. Dünya kanallarını içeren uygulamanın kullanımı son derece rahat. Bu sayede kanallar arasında tıpkı televizyonda kanal değiştirir gibi gezebiliyorsunuz.

Canlı tv izleme amaçlı kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, uygulama marketi üzerindeki en popüler uygulamalardan bir tanesi olan Tvgo Plus Live Tv’yi denemenizi öneririm.

Farklı ülkelerin kanallarını barındıran uygulama izlemek istediğiniz pek çok televizyon kanalına erişme imkanı sunuyor. İnternet bağlantınızın kalitesi göre zaman zaman takılmalar yaşayabilirsiniz. Fakat yaşayacağınız takılmalar uygulamadan kaynaklanmamaktadır. Eğer internet bağlantınız iyiyse, uygulama üzerinde hiç bir takılma olmadan dilediğiniz televizyon kanalını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Otomatik olarak kanal güncelleme özelliği sayesinde uydu ve web ayarlarını değişen kanallar hemen güncelleniyor. Böylece kanallara erişiminiz engellenmiyor yada kesintiye uğramıyor.

Hem Türkiye hem de Dünya kanallarını izleyerek, dilediğiniz dizi, film, talk show yada diğer tv programlarını takip etmek için Tvgo Plus Live Tv uygulamasını tercih edebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz uygulamayı hemen indirerek canlı tv izleme keyfini yaşayın.

Indir

Samsung Smart TV İçin Sıralı Teledünya Kanal Dosyası

Evdeki Samsung 46D7000 tv üzerinde hem Turksat üzerinden normal uydu yayını alıyorum hem de modül ve kart alarak Teledünya abonesi oldum. Ancak teledünya içerisindeki kanalların sırası hoşuma gitmediği için internetten ChannelListPCEditor isimli programı indirdim ve bu listeyi kendime göre düzenledim. Buna göre ilk sıraya hd kanallarını, ardından spor kanallarını, haber kanallarını, ulusal önemli kanalları, yabancı haber kanallarını, müzik kanallarını başa koyup, (kendimce) izlemediğim ya da dandik tv kanallarını da arkada bıraktım. Tek yapmanız gereken bunu bir usb dosyasına kopyalayıp, tv’ye takmak ve menü – kanal seçeneğinden tv’ye kanal listesi olarak aktarmak.

Önemli uyarı: Lütfen bu kanal listesini yüklemeden önce aynı yol ile kendi kanal listenizin bir yedeğini mutlaka alın; bu dosyayı yükledikten sonra beğenmez geriye dönmek isterseniz ya da mevcut kanallarınız bu dosya nedeni ile bozulursa sorumluluk kabul etmiyorum.

Bu liste kendi zevkime göre ve ilk versiyon olarak hazırlanmış olup, gelen yorumlara ve kullanım şekline göre değişiklikler yapmayı düşünüyorum.

Tv kanalları Ram dosyaları

sadece çalışanları paylaşıyorum.bazıları ses bazıları görüntü ve ses.
amareal player biraz daha gelişirse eminim hepsi çalışacak.
s^3 te hepsi çalışabilir.

Indir

Cepten TV izlemek:
Indir

Next Minix HD Cool GENEL BİLGİLER


1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz